BREAKING NEWS

“Krenar për fitoren e thellë”/ Mjeku i njohur Petrit Vargu që u shkarkua nga detyra jep lajmin fantastik: Së shpejti...

“Krenar për fitoren e thellë”/ Mjeku i njohur Petrit Vargu
x
BREAKING NEWS

Kujt i kalon trualli i Teatrit Kombëtar? Qeveria merr vendimin e menjëhershëm, ja çfarë përcakton VKM-ja

Kujt i kalon trualli i Teatrit Kombëtar? Qeveria merr vendimin e
x
BREAKING NEWS

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Aksidenti tragjik iu merr jetën dy të rinjve. Policia zbardh detajet e rënda

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Aksidenti
x
BREAKING NEWS

SHBA ultimatum për likuidimin e Berishës nga politika, Kim 1 muaj afat Bashës për të spastruar partinë nga mbetja e fundit e komunizmit në Parlamentin e ri

SHBA ultimatum për likuidimin e Berishës nga politika, Kim 1 muaj afat
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Sali Berisha anti-amerikani më i madh në vend, në 30 vite ka pasur vetëm përplasje me Uashingtonin

Kreshnik Spahiu: Sali Berisha anti-amerikani më i madh në vend,
x

Sport

Bëri xhiron e mediave botërore/ I shkaktoi 4 mld dollarë dëm me heqjen e shisheve nga tavolina, Coca-Cola i përgjigjet ‘flakë për flakë’ Ronaldos: Lojtarëve iu jepet…

Bëri xhiron e mediave botërore/ I shkaktoi 4 mld dollarë

Një ditë pasi Cristiano Ronaldo i shkaktoi një humbje prej gati 4 miliardë dollarë kompanisë Coca-Cola me reagimin e tij, në konferencë ku hoqi tej shishen, një përgjigje ka ardhur nga kompania. 

“Lojtarëve u ofrohet ujë, së bashku me Coca-Cola dhe Coca-Cola Zero Sugar, pas mbërritjes në konferencat tona për shtyp”- thuhet në reagimin e Coca-Cola-s.

Cristiano njihet si një “armik” i pijeve me gaz, dhe më herët ka deklaruar se djalin e tij të vogël, Cristiano Jr, nuk e lejon të pijë pije me gaz apo të konsumojë fast-food. Por gjesti i Ronaldos, pritet të ketë pasoja për yllin portugez. Coca-Cola është sponsori kryesor i turneut Euro 2020 dhe UEFA pritet të ketë një qëndrim për sjelljen e tij.