BREAKING NEWS

Reagon menjëherë BE-ja pas takimit me Qeverinë dhe ka një mesazh të fortë: Kemi shqetësime serioze për ...

Reagon menjëherë BE-ja pas takimit me Qeverinë dhe ka një
x
BREAKING NEWS

TRAGJIKE/ Gjendet i vdekur pronari i hotelit, policia zbardh detajet për biznesmenin: U dogj brenda dhomës

TRAGJIKE/ Gjendet i vdekur pronari i hotelit, policia zbardh detajet për
x
BREAKING NEWS

10 ditë të nxehta për Vuçiçin, duhet të zgjedhë të njohë Kosovën dhe të bojkotojë Putinin, ose do të pësojë të njëjtin fat si Rusia, ja takimet e vështira që e presin presidentin serb

10 ditë të nxehta për Vuçiçin, duhet të
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Berisha është fajtor për vrasjen e rreth 3 mijë vetëve, ka djegur njerëz të gjallë dhe ka eliminuar kundërshtarë politikë, bashkë me Metën janë bashkëpunëtorë për grabitjen e floririt të Krrabës, ja çfarë ndodhi pasi e vodhën...

Frrok Çupi: Berisha është fajtor për vrasjen e rreth 3
x
BREAKING NEWS

Nis protesta para Kryeministrisë. Zbardhet çfarë po ndodh

Nis protesta para Kryeministrisë. Zbardhet çfarë po ndodh
x
BREAKING NEWS

Çfarë do të ndodhë në hapësirën shqiptare? Niko Peleshi jep lajmin: Nënshkruhet sot kontrata 6 milionë dollarë

Çfarë do të ndodhë në hapësirën shqiptare?
x
BREAKING NEWS

Rama mbledh në “Vilën 30” ambasadorët e huaj, zbardhet arsyeja e takimit

Rama mbledh në “Vilën 30” ambasadorët e huaj,
x
BREAKING NEWS

“Një kafe, ose do përfundoni në komisariat”/ U kërkonte para qytetarëve, Policia e Shtetit merr vendimin drastik për efektivin, në hetim edhe... (Emrat)

“Një kafe, ose do përfundoni në komisariat”/ U
x

Sport

Boks/ MekGregor-Mejuedher, rikthehet dueli i madh i ringut

Boks/ MekGregor-Mejuedher, rikthehet dueli i madh i ringut

Një tjetër duel i madh boksi paralajmërohet brenda pak muajsh. Flojd Mejuedher ka konfirmuar se është sërish në bisedime për t’u ndeshur me MekGregor. Legjenda amerikane i vari zyrtarisht dorezat në vitin 2017 pasi mundi MekGregor në dhjetë raunde në Las Vegas. Që atëherë, Mejuedher ka pasur tre ndeshje, të cilat nuk kanë qenë shumë zyrtare dhe nuk kanë ndikuar në rekordin e tij historik 50-0. “SunSport” zbuloi fillimisht bisedimet për një ndeshje kthimi me irlandezin dhe se si rivalët po negociojnë kushtet e marrëveshjes. Në një intervistë për “Daily Mail”, Mejuedher konfirmoi diskutimet e vazhdueshme me MekGregor për një ndeshje tjetër vitin e ardhshëm. “Kam një ndeshje me MekGregor në vitin 2023. Ne nuk e dimë nëse do të jetë një ndeshje e një lufte të vërtetë. Por ka pasur bisedime nga të dyja palët. Unë do të preferoja shumë të kishte një sfidë”, tha ai.