BREAKING NEWS

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ndihet në disa qytete të vendit, ja ku ishte epiqendra

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ndihet në
x
BREAKING NEWS

U shpall në kërkim, arrestohet pas disa orësh ish-kreu i Kadastrës së Vlorës, zbardhen detaje nga dosja që e ka fundosur

U shpall në kërkim, arrestohet pas disa orësh ish-kreu i
x

Sport

Broja bën magji me top, shënon super gol

Broja bën magji me top, shënon super gol

Armando Broja futet nga pankina dhe ndëshkon Hungarinë, në një ndeshje që ishte e bllokuar në 0-0 deri në atë moment. Këtë herë shkodrani i ri i Southampton shënoi edhe më herët se në Elbasan Arena, por ajo që bën në fushë është fantastike. Tre herë driblon kundërshtarin në markaturë, që me marrjen e topit, e më një diagonale kirurgjike shënon avantazhin për Shqipërinë, në një ndeshje që vlen shumë.