BREAKING NEWS

Vjen kthesa e madhe/ Stuhitë dhe vetëtimat pushtojnë vendin tonë. Njihuni me parashikimin e motit për datën 9 Gusht

Vjen kthesa e madhe/ Stuhitë dhe vetëtimat pushtojnë vendin
x
BREAKING NEWS

Ngjarja e rëndë në Maliq/ Një i vrarë dhe një i plagosur, policia zbardh detaje të reja

Ngjarja e rëndë në Maliq/ Një i vrarë dhe një i
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detaje të reja nga vrasja në Maliq/ Identifikohet edhe autori, të dy blegtorë, ja si nisi sherri

Zbardhen detaje të reja nga vrasja në Maliq/ Identifikohet edhe
x
BREAKING NEWS

Emri/ Humbi jetën mbrëmjen e sotme gjatë një sherri me thikë, kush është viktima

Emri/ Humbi jetën mbrëmjen e sotme gjatë një sherri me
x
BREAKING NEWS

Vritet një person në Maliq, dyshimet e para

Vritet një person në Maliq, dyshimet e para
x
BREAKING NEWS

Protestuesit telefonojnë live Ramën për shkarkimin e ministrave, kryeministri nuk përgjigjet

Protestuesit telefonojnë live Ramën për shkarkimin e ministrave,
x
BREAKING NEWS

“Lum denoncimesh për sjelljen e efektivëve”, Gledis Nano bën për ‘ujë të ftohtë’ drejtuesit e policisë: Reflektoni urgjent, po toleroni horrat, por jo qytetarët

“Lum denoncimesh për sjelljen e efektivëve”, Gledis Nano
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Himarë, nis protesta para ministrisë së Brendshme

Tragjedia në Himarë, nis protesta para ministrisë së
x

Sport

Ceremonia e Topit të Artë, caktohet data dhe vendi ku do të mbahet

Ceremonia e Topit të Artë, caktohet data dhe vendi ku do të

Ceremonia për çmimin e Topit të Artë 2022 është më pranë se sa mendohej.

“France Football” ka bërë të ditur datën dhe vendin ku do të mbahet kjo ceremoni gala. Është vendosur që ky event të mbahet më datën 17 tetor në Paris, në “Theatre du Chatelet”.

Favoriti kryesor për të fituar këtë trofe është Karim Benzema, sulmuesi i Real Madrid. Por këtë mundësi për ta fituar do ta rrisë nëse ai fiton finalen e Champions League ndaj Liverpoolit.

Gjithashtu do të shikohet edhe performanca e tij me kombëtaren e Francës, por gjasat janë që francezi do të jetë fituesi.