BREAKING NEWS

Spastrimet në PS, Rama fut në lista ministrat jo deputetë, zv/ministra, drejtorë e ish-anëtarë të LSI, zbulohen emrat që spostojnë veteranët

Spastrimet në PS, Rama fut në lista ministrat jo deputetë,
x

Sport

Champions League/ Goli i Uzunit nuk mjaftoi, Juventusi përmbys hungarezët

Champions League/ Goli i Uzunit nuk mjaftoi, Juventusi përmbys

U mbyllën edhe 6 sfidat e orës 21:00 të ditës së sotme në Champions League, ku si zakonisht nuk kanë munguar surprizat.

Spikat përmbysja e Juventusit ndaj Ferencarosit, teksa golin për ekipin hungarez e shënoi Myrto Uzuni. Megjithatë, Juventusi ka treguar dhëmbët dhe shënoi dy gola me Ronaldon dhe Moratën duke marrë fitoren e rëndësishme.