BREAKING NEWS

Mjekësia shqiptare në zi! Ndërron jetë në moshë të re doktoresha e njohur (Emri)

Mjekësia shqiptare në zi! Ndërron jetë në moshë
x

Sport

Champions League/ Real Madrid fiton ndaj Interit, Atalanta bën mrekullinë ndaj Liverpool

Champions League/ Real Madrid fiton ndaj Interit, Atalanta bën

Janë mbyllur edhe 8 sfidat e mbrëmjes së sotme në Champions League. Kryendeshja mes Interit dhe Real Madridit, e luajtur në "San Siro" është mbyllur me fitoren e miqve me rezultatin 0-2. Hazard dhe një autogol i Hakimit vendosën ndeshjen. Me këtë fitore, Real Madrid numëron shtatë pikë, dhe renditet në vendin e dytë, ndërsa Inter me dy pikë, në vendin e katërt në grup duke rrezikuar më shumë se kurrë eliminimin.

Ndërkaq, në ndeshjet e tjera, Atalanta ka bërë surprizën në "Anfield Road" duke fituar 0-2. Bayerni i Mynihut mundi 3-1 Salzburgun, ndërsa Atletico Madridi barazoi 0-0 në shtëpi me Lokomotivën e Moskës.

Ja rezultatet e mbrëmjes:

Champions League/ Real Madrid fiton ndaj Interit, Atalanta bën