BREAKING NEWS

"80% janë emigrantë shqiptarë në...", eksperti britanik ngre alarmin për sëmundjen e rëndë, ja ç'po ndodh

"80% janë emigrantë shqiptarë në...", eksperti
x
BREAKING NEWS

Dardha zbardhet nga bora, shikoni pamjet magjike që ofrohen nga 'manteli i bardhë' (FOTO)

Dardha zbardhet nga bora, shikoni pamjet magjike që ofrohen nga
x
BREAKING NEWS

Edhe Shqipëria e përfshirë, BE zbulon skemën profesioniste të mashtrimit gjigant, zbardhen me shpejtësi detajet e bujshme

Edhe Shqipëria e përfshirë, BE zbulon skemën profesioniste
x
BREAKING NEWS

KQZ del me njoftimin e rëndësishëm/ Kush janë dy emrat e njohur që bënë shumë zhurmë që pritet të marrin mandatin e deputetit në seancën e radhës (NJOFTMI I PLOTË)

KQZ del me njoftimin e rëndësishëm/ Kush janë dy emrat e
x
BREAKING NEWS

"Joe Biden e ka bërë të qartë se SPAK..."/ Spartak Ngjela komenton deklaratat e Yuri Kim dhe Arben Krajës: Berisha është hetuar para se të shpallej non grata, ndërsa Meta po hetohet për...

"Joe Biden e ka bërë të qartë se SPAK..."/
x
BREAKING NEWS

Thellohet përçarja në PD/ Nga Mallakastra në Krujë, zbardhen 7 kandidatët e grupit të Alibeajt për zgjedhjet lokale. Kush janë emrat e njohur

Thellohet përçarja në PD/ Nga Mallakastra në Krujë,
x
BREAKING NEWS

“Tërmet” tek opozita në dhjetor, nga rikthimi i Lulzim Bashës në krye të PD, tek përjashtimi i Berishës dhe Metës nga Parlamenti, ja prapaskenat

“Tërmet” tek opozita në dhjetor, nga rikthimi i Lulzim
x
BREAKING NEWS

Joe Biden fut në ankth politikën shqiptare, pushtetarët e lartë të korruptuar “në rrethin e ferrit” nga kushtet evropiane, si do të plotësohen me materiale shtesë nga amerikanët dosjet “përvëluese” në SPAK

Joe Biden fut në ankth politikën shqiptare, pushtetarët e
x

Sport

Champions League! Sfida interesante mbrëmjen e sotme, ja sfida që pritet të dhurojë spektakël

Champions League! Sfida interesante mbrëmjen e sotme, ja sfida që

Champions League rikthehet për të zhvilluar ndeshjet e 3-ta të grupeve, teksa dita e sotme ka rezervuar plot 8 përballje interesante.

Gjithçka do të nisë në orën 18:45 kur Bayern Munich pret Plzen në “Allianz Arena” me bavarezët që kanë fituar dy takimet e para ndaj Barçës dhe Interit. Po në të njëjtën  orë do të luhet edhe takimi mes Marseilles dhe Sportingut CP.

Ora 21:00 është “zjarr” pasi vëmendjen më të madhe do ta marrë supersfida e kësaj mbrëmje. Barcelona ka udhëtuar në Milano për t’u përballur me Interin. Një takim që është shumë i rëndësishëm për të dyja ekipet dhe vetëm fitorja do iu bënte punë.

Interesante është edhe përballja mes Ajax dhe Napolit, me të besuarit e Spallettit që kërkojnë fitoren për të mbajtur vendin e parë në grupin A.

Ja takimet e ditës së sotme: