BREAKING NEWS

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/ Artan Hoxha flet me emra dhe plas ‘bombën’: Do goditet shumë lartë! SPAK më ka thirrur dhe mua të dëshmojë për këtë dosje!

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/
x
BREAKING NEWS

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë që përfundoi të shoqëruar në polici/ Reagon ‘flakë për flakë’ UKV, sqaron gjithë situatën

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë
x
BREAKING NEWS

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të amerikanëve, Berisha paralajmëron me shkarkimin e kreut të PD, Fieri sfida e radhës

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të
x
BREAKING NEWS

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon ish-kryeministrin se po tenton grusht shteti brenda partisë

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon
x

Sport

COVID-19 i merr jetën parakohe mjekut të Kombëtares Shqiptare, futbollisti Eros Grezda nxjerr mesazhin e fundit që shkëmbyen bashkë: Zemra ime...

COVID-19 i merr jetën parakohe mjekut të Kombëtares Shqiptare,

Futbollisti i Kombëtares Shqiptare, Eros Grezda, ka reaguar për vdekjen e papritur të fizioterapistit Ylli Mihali.

Ky i fundit ndërroi jetë nga COVID pas dy javësh i shtruar në spitalin infektiv. Mihali u prek nga virusi edhe pse kishte bërë 2 dozat e vaksinës Pfizer.

Me punën e tij 27-vjeçare në ekipin kombëtar, Mihali ishte më shumë se fizioterapist për lojtarët kuqezi.

Ai ishte kthyer në një mik për ta, dhe të gjithnjë e kujtojnë me fjalët më të mira. Grezda ka postuar në story të Instagram dhe bisedën e fundit të bërë me Mihalin.

Mihali: Të marrsha të keqen, kështu të dua, do t’i shkelësh me këmbë prapë.

Grezda: Kismet zemra ime, të dua shumë dhe më mungon

Mihali: Kam besim te ty vllai, dhe mua më mungon, por jam i bindur që do takohemi shpejt

COVID-19 i merr jetën parakohe mjekut të Kombëtares Shqiptare,

COVID-19 i merr jetën parakohe mjekut të Kombëtares Shqiptare,