BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Përfundon numërimi i votave, kush janë 6 gratë e zgjedhura anëtare të Kryesisë së PD-së

Përfundon numërimi i votave, kush janë 6 gratë e zgjedhura
x
BREAKING NEWS

Përfundon numërimi i votave për anëtarët e Kryesisë së PD-së, cili është kandidati më i votuar (Emri)

Përfundon numërimi i votave për anëtarët e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Fushë Arrëz/ Zbardhen detaje të reja, si humbën jetën nëna me dy vajzat

Tragjedia në Fushë Arrëz/ Zbardhen detaje të reja, si
x
BREAKING NEWS

Ngjarja e rëndë/ Bien në kontakt me energjinë elektrike, vdes nëna me dy vajzat (Emrat)

Ngjarja e rëndë/ Bien në kontakt me energjinë elektrike,
x
BREAKING NEWS

Tragjedi në Fushë Arrëz/ Bie në kontakt me energjinë elektrike, vdes nëna me dy vajzat

Tragjedi në Fushë Arrëz/ Bie në kontakt me energjinë
x
BREAKING NEWS

Ndarja nga jeta e ish-Presidentit Nishani, Ambasada amerikane shpreh ngushëllimet: Kontributi i tij për PD, zhvillimin e Shqipërisë dhe marrëdhëniet SHBA-Shqipëri do të mbahen mend

Ndarja nga jeta e ish-Presidentit Nishani, Ambasada amerikane shpreh
x
BREAKING NEWS

Publikohen pamjet/ U bllokua për 12 orë në humnerë, ja momenti kur KFOR-i dhe ekipi RENEA-s shpëtojnë oficerin (Video)

Publikohen pamjet/ U bllokua për 12 orë në humnerë, ja
x

Sport

Cristiano Ronaldo çmenduri për Rolex, ja vlera maramendëse

Cristiano Ronaldo çmenduri për Rolex, ja vlera maramendëse

Cristiano Ronaldo i ka kushtuar një vëmendje të veçantë bukurisë dhe luksit, aq sa Rolex-i i tij llogaritet si një nga më të shtrenjtët në histori.

Vetëm pak javë më parë Georgina Rodriguez tregoi përmes një dokumentari të prodhuar nga Netflix jetën e saj së bashku me partnerin e saj Cristiano Ronaldo, duke mos fshehur asgjë për mënyrën se si kjo ka ndryshuar rrënjësisht dhe gjithashtu vëmendjen e veçantë që i është kushtuar luksit dhe ka një përditshmëri veçanërisht komode. Jo çuditërisht, vetë Rodriguez gjatë temës së prezantimit është shumë ironike për praninë e një burgeri të bazuar në havjar në menunë e saj të shtëpisë.

Në këto orë, megjithatë, për të mbajtur vendin në botën e internetit, gjejmë një objekt të veçantë të të nxjerrë në pah në disa raste nga Cristiano Ronaldo dhe me vlerë të madhe ekonomike.

Cristiano Ronaldo, Rolexi i një mijë marrëzive

Cristiano Ronaldo gjatë viteve të karrierës së tij nuk e ka fshehur asnjëherë dëshirën për të ndarë shumë nga jeta e tij komode me fansat e tij, duke treguar kështu shtëpinë e tij të ëndrrave dhe gjithashtu udhëtimet e bëra me avion privat me familjen e tij.

Në disa raste janë diskutuar edhe për objektet e ndryshme luksoze të shfaqura në rrjetet sociale, të gjitha këto kanë një vlerë të madhe ekonomike siç ndodhi me rastin e ditëlindjes së tij dhe dhuratën ekskluzive që Georgina Rodriguez mendoi për të, ose një model i ri i shtrenjtë se koleksionisti. makinë. Megjithatë, në qendër të vëmendjes së internetit, në këto orë gjejmë një Rolex të shfaqur në disa raste nga lojtari i cili u hodh menjëherë në vëmendjen e mediave.

Aksesori më i shtrenjtë në histori

Gjatë orëve të fundit ka tërhequr vëmendjen e mediave dhe Rolex-it të shfaqur në disa raste nga Cristiano Ronaldo dhe që mesa duket është edhe ndër orët e markës së njohur ndër më të shtrenjtat në histori. I referohemi modelit GMT-Master Ice , i punuar me ar të bardhë, i zbukuruar me 30 karat diamante të pastër me një vlerë ekonomike gati gjysmë milioni euro .