BREAKING NEWS

Pasojat fatale të lidhura direkt me vaksinën! Komiteti i Shëndetit Publik në Amerikë konfirmojnë fakte tronditëse nga studimet e bëra: Sjellin një shpërthim çekuilibri të sistemit, sëmundje e Alzaimer, përfundimisht në tru...

Pasojat fatale të lidhura direkt me vaksinën! Komiteti i
x

Sport

Cristiano Ronaldo doli pozitiv me COVID-19, reagon Georgina Rodriguez, publikon pamjet e para të yllit portugez

Cristiano Ronaldo doli pozitiv me COVID-19, reagon Georgina Rodriguez, publikon

Federata e Futbollit të Portugalisë konfirmoi se Cristiano Ronaldo është pozitiv me koronavirus.Bashkë me të, federata theksoi se ai nuk do të jetë në ndeshjen e nesërme kundër Suedisë.

“Marca” raporton se futbollisti është i izoluar nga pjesa tjetër e skuadrës dhe nuk ka simptoma, ndërsa raportohet se nga të tjerët nuk është konformuar asnjë tjetër pozitiv. Nisur nga ky lajm, partnerja e portugezit, Georgina Rodriguez nuk është shqetësuar nga gjendja e lojtarit, por ka reaguar menjëherë në rrjetin social Instagram.

Ajo ka publikuar një Story duke i shprehur Ronaldos mbështetje dhe dashuri. Në postimin e saj shihej: Je frymëzimi im, shoqëruar me një zemër.

Cristiano Ronaldo doli pozitiv me COVID-19, reagon Georgina Rodriguez, publikon