BREAKING NEWS

Shqipëria në 24 orët e fundit: 835 raste të reja, zbuloni zonat më të nxehta nga Covid-19

Shqipëria në 24 orët e fundit: 835 raste të reja, zbuloni
x

Sport

Cristiano Ronaldo merr sërish ‘lajmin e keq’, humb përballjen me Barcelonën

Cristiano Ronaldo merr sërish ‘lajmin e keq’, humb

Cristiano Ronaldo është ende pozitiv përsa i përket infektimit të tij me COVID-19.

Ishte gazeta 'The Sun' që ka dhënë lajmin.

Me 13 tetor në prag të ndeshjes së Ligës së Kombeve kundër Suedisë erdhi dhe njoftimi i pozitivitetit të parë.

"Ai është mirë dhe është asimptomatik" lexonte shënimi nga Federata Portugeze e Futbollit.

Për momentin CR7 është në izolim në rezidencën e tij në Torino, ku vazhdon të punojë.Dje ai u tregua i qeshur dhe me një pamje të re në biçikletë, duke i dërguar një puthje Xhorxhinës së tij. 

Ajo që është e sigurt është që kampioni portugez do të humbasë ndeshjen e Ligës së Kampionëve kundër Barcelonës së Messit të planifikuar për të mërkurën e ardhshme.