BREAKING NEWS

Kryeministri Rama jep mesazhin e koduar, paralajmëron ndryshimin e madh në Shqipëri

Kryeministri Rama jep mesazhin e koduar, paralajmëron ndryshimin e madh
x

Sport

Dalin formacionet zyrtare, shikoni si rreshtohet Shqipëria ndaj Kazakistanit

Dalin formacionet zyrtare, shikoni si rreshtohet Shqipëria ndaj

Do të startojë në orën 18:00 në “Air Albania”, sfida mes Shqipërisë dhe Kazakistanit,  e vlefshme për Ligën e Kombeve. Trajneri Edi Reja, e ka vlerësuar maksimalisht këtë përballje, duke mos bërë shumë eksperimente, për sa i përket titullarëve.

FORMACIONET ZYRTARE:

SHQIPËRIA: Berisha, Veseli, Ismajli, Gjimshiti, Hysaj, Abrshi, Memushaj, Kallaku, Uzuni, Manaj, Cikalleshi. Trajner: Edi Reja.

KAZAKISTANI: Pokatilov, Alip, Vorogovski, Maroçkin, Kerimzhanov, Kuat, Bejsebekov, Abiken, Sujumbajev, Shetkin, Aimbetov.

Dalin formacionet zyrtare, shikoni si rreshtohet Shqipëria ndaj

Dalin formacionet zyrtare, shikoni si rreshtohet Shqipëria ndaj