Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

De Biasi optimist para Armenisë: Jemi të motivuar për fitore, do të kërkojmë kualifikimin

De Biasi optimist para Armenisë: Jemi të motivuar për fitore, do të kërkojmë kualifikimin

Postuar: 10/10/2015 - 19:52

Gianni de Biasi është shprehur se Shqipëria do të kërkojë të arrijë kualifikimin kundër Armenisë.
 
Trajneri i kuqezinjve ka thënë në konferencën për shtyp përpara mediave se Armenia është një ekip i fortë që duhet vlerësuar.
 
De Biasi theksoi se ndaj Armenisë asgjë nuk do të jetë e lehtë, pasi armenët kanë një ekip të fortë.
 
Ai nënvizoi se bukur do të ishte që Shqipëria ta mbyllte Europianin me kualifikim në Tiranë, por shtoi se megjithatë edhe në Erevan ekipi kuq e ziu e beson kualifikimin.
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 13/11/2019 - 22:51

Ish-sulmuesi i Kombëtares, Roland Luçi, ka sjellë edhe njëherë në kujtim ngatërrimin e himnit të Shqipërisë në Francë, teksa nuk është i mendimit se ajo ishte thjesht një gafë.

Postuar: 13/11/2019 - 17:22

Erling Haaland është 19 vjeç dhe ka shënuar 26 gola në 18 ndeshje të sezonit 2019-2020, duke tërh

Postuar: 13/11/2019 - 15:26

Eros Grezda, lojtari i Kombëtares shqiptare, ka reaguar pas konferencës për shtyp të Edi Rejës.

Postuar: 13/11/2019 - 13:03

Trajneri i Kombëtares Edy Reja ka folur sot në prag të ndeshjes me Andorën e cila është e parafun

Postuar: 13/11/2019 - 07:26

Fiorentina është në krizë rezultatesh dhe pavarësisht se loja ka qenë e mirë në shumicën e ndeshj

Postuar: 13/11/2019 - 07:24

Disa prej lojtarëve kryesorë të Kombëtares kuqezi luajnë në kampionatin italian, në Serie A ose n

Postuar: 13/11/2019 - 07:22

Kombëtarja është grumbulluar dhe po vijon përgatitjet për ndeshjet e fundit në grupin H eliminato