Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Socialistët e Tiranës ndezin motorët/ Veliaj merr vendime të rëndësishme, lëviz 20 drejtues, u kërkon të fokusohen në fushatë (Zbardhen EMRAT dhe pozicionet e tyre)

Socialistët e Tiranës ndezin motorët/ Veliaj merr vendime të
x

Sport

Deklarata e Mesit po qarkullon me shpejtësi, përplaset ashpër me drejtorin e ekipit: Nxirr emrat

Deklarata e Mesit po qarkullon me shpejtësi, përplaset ashpër me

Barcelona nuk po kalon një moment të mirë dhe sikur mos mjaftonin paraqitjet e dobëta në fushën e lojës, tani kanë filluar edhe grindjet në klub.

Shkak është bërë një deklaratë e drejtorit, Erik Abidal, i cili tha se lojtarët nuk donin të stërviteshin nën urdhrat e ish-trajnerit, Ernesto Valverde.

Kjo deklaratë ka nervozuar së tepërmi kapitenin e ekipit, Leo Mesin, i cili nuk ka qëndruar i heshtur dhe i është kundërpërgjigjur.

Mesi tha:

“Abidal, meqë është kaq i sigurt për ato që thotë, tani bën mirë që të nxjerrë emrat e lojtarëve të pakënaqur, sepse në këtë mënyrë rrezikon që të na baltosë të gjithë."