BREAKING NEWS

"Prapaskenat" e forta nga gazetarja e njohur, zbulohet faktori që mund të përmbysë rezultatin në Shkodër

"Prapaskenat" e forta nga gazetarja e njohur, zbulohet faktori që
x
BREAKING NEWS

Zbulohet lëvizja e Ramës! Gazetarja zbardh detajet: Ja deputeti që lë mandatin për t’u bërë kryebashkiak (Emri)

Zbulohet lëvizja e Ramës! Gazetarja zbardh detajet: Ja deputeti
x
BREAKING NEWS

“Si u vu në lëvizje SHBA nga korrupsioni i Ramës”, ish-deputeti plas deklaratën e fortë dhe bën denoncimin e bujshëm

“Si u vu në lëvizje SHBA nga korrupsioni i Ramës”,
x
BREAKING NEWS

Heqja e kamerave, eksperti Karamuço zbulon gabimin e madh të policisë: Operacion i gabuar, ja çfarë duhej bërë

Heqja e kamerave, eksperti Karamuço zbulon gabimin e madh të
x
BREAKING NEWS

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh detajet e forta nga atentati i Ylli Brahimit: Atentatorët bllokuan valët e kamerave

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh
x
BREAKING NEWS

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa reagon për korrupsionin e ish-agjentit: Ka përpjekje për të njollosur Edi Ramën në SHBA

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa
x
BREAKING NEWS

Analisti zbërthen lëvizjen e dyshimtë të Bashës: Po luan me mendjen e Berishës, në momentin...

Analisti zbërthen lëvizjen e dyshimtë të Bashës: Po
x
BREAKING NEWS

Ramës do t’i konfiskohen dhuratat nga FBI? Ish-deputeti zbardh detaje nga hetimi: Ja çfarë pritet të ndodhë

Ramës do t’i konfiskohen dhuratat nga FBI? Ish-deputeti zbardh detaje
x

Sport

Deklarata/ Lahm: Lojtarët e Gjermanisë, njerëz ‘pa gjak’

Deklarata/ Lahm: Lojtarët e Gjermanisë, njerëz ‘pa

Ish-kapiteni i Gjermanisë, Filip Lahm ka kritikuar ashpër paraqitjen e Gjermanisë në Kupën e Botës në Katar. Ai është i habitur se si Gjermania u eliminua herët në Botërorin e Katarit. Lahm me Gjermaninë fitoi Kupën e Botës në vitin 2014, kurse lojtarët e tanishëm nuk kaluan as grupin, diçka që nuk mendohej më herët për një përfaqësuese si ajo e Gjermanisë, që konsiderohet në çdo kampionat favorite për trofeun. “Më habit eliminimi, sepse sigurisht që kemi cilësi në radhët tona. Lojtarët luajnë për ekipet më të mira, kanë përvojë ndërkombëtare dhe si gjerman, nuk jemi mësuar të eliminohemi herët. Ajo që na mungon është stabiliteti, veçanërisht në mbrojtje. Një ekip i vërtete nuk u shfaq kurrë. Duhet të kemi një ekip që i beson njëri-tjetrit dhe kjo duhet të jetë detyra dhe synimi për Evropianin që mbahet në shtëpi”, ka thënë Lahm për mediat gjermane, ndërkohë që zxien debate për ardhmërinë e skuadrës dhe pozitën e trajnerit Flick. Ndcërkohë, Lahm është shef organizativ i Evropiani 2024 që do të mbahet në Gjermani. Kujtojmë që Gjermania u eliminua në grupin E, nga aty ku u kualifikua Spanja dhe Japonia.