BREAKING NEWS

Nga përmendja e emrit të Edi Ramës 6 herë në dosje, te mesazhet dhe takimet me ish-agjentin e FBI, mediat amerikane tregojnë si funksiononte skema dhe publikojnë informacionin që mund të tronditë kryeministrin shqiptar

Nga përmendja e emrit të Edi Ramës 6 herë në dosje, te
x
BREAKING NEWS

27 Janar 2023

27 Janar 2023
x
BREAKING NEWS

Fillove dhe ti si Berisha? Eksperti i ekonomisë shpërthen ndaj deputetes së PS-së: Na sillni fakte dhe jo komente

Fillove dhe ti si Berisha? Eksperti i ekonomisë shpërthen ndaj
x
BREAKING NEWS

SPAK ngre stekën/ Ambasadorja e BE zbulon arsyen e fortë përse zbarkoi në zyrën e Altin Dumanit: Çështje të bujshme që janë hapur dhe nuk mbaron këtu

SPAK ngre stekën/ Ambasadorja e BE zbulon arsyen e fortë përse
x
BREAKING NEWS

A po përgatiten sanksione nga BE për zyrtarët e korruptuar? Ambasadorja Hohmann zbardh të vërtetën

A po përgatiten sanksione nga BE për zyrtarët e korruptuar?
x
BREAKING NEWS

"McGonigal ishte ortak me 25% te një kompani shqiptare", Salianji: Edi Rama sot minimalisht duhet të dorëhiqet

"McGonigal ishte ortak me 25% te një kompani shqiptare",
x
BREAKING NEWS

A ka marrë përgjigje? E zbulon vetë Andi Bushati: Ja çfarë i kërkova dje me urgjencë ambasadës amerikane

A ka marrë përgjigje? E zbulon vetë Andi Bushati: Ja
x
BREAKING NEWS

BE godet Ramën: Nuk jemi dakord për fondet që kërkon kryeministri, çdo shqiptar e sheh çfarë kemi bërë ne

BE godet Ramën: Nuk jemi dakord për fondet që kërkon
x

Sport

Deklarata/ Pele jep sihariq nga spitali: Jam i fortë

Deklarata/ Pele jep sihariq nga spitali: Jam i fortë

Ai vërtet përfundoi në spital, por është më mirë. Legjenda braziliane Pele reagoi në profilin e vet në “Instagram” pas lajmeve për përkeqësim të shëndetit të tij. Ai i ka falënderuar të gjithë miqtë për mesazhet e shumta dhe ka thënë se është i fortë e me shumë shpresë për ta kaluar këtë sfidë. “Miqtë e mi, dua t’iu mbaj të gjithëve të qetë dhe pozitivë. Jam i fortë, me shumë shpresë dhe do ta ndjek trajtimin tim si zakonisht. Dua të falënderoj të gjithë stafin mjekësor për të gjithë kujdesin që kam marrë. Kam shumë besim në Zot dhe çdo mesazh që kam pranuar nga ju, nga e gjithë bota, më mban me energji të plotë. Dhe duke shikuar Brazilin në Kupën e Botës gjithashtu. Faleminderit për gjithçka”, thuhet në postimin e Peles. Futbollisti ikonik brazilian u shtrua në spital ditëve të fundit pasi gjendja e tij shëndetësore u përkeqësua shumë. Ai vuan nga kanceri në zorrën e trashë. Lajmet e fundit tregojnë se gjendja e tij momentalisht është stabilizuar. Ish-sulmuesi është golashënuesi më i mirë i Brazilit me 77 gola në 92 ndeshje dhe ka shënuar gola në katër turne të Kupës së Botës. i ka fituar tre Botërore.