BREAKING NEWS

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe në kërkim më të fortët e vendit, goditen politikanë, ish-drejtorë edhe punonjës të Policisë së Shtetit, futen në lojë dhe ndërkombëtarët, zbardhen vrasje të bujshme, gjenden para e flori në b...

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe
x
BREAKING NEWS

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të lartë të Policisë së Shtetit në aksionin “blic” të SPAK kundër personazheve të njohur të botës së krimit

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të
x
BREAKING NEWS

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do të bëhet nga SPAK, Ervin Karamuço tregon të pathënat e operacionit më të madh që është bërë ndonjëherë në Shqipëri

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës në Zelandë të Re, Angli, Itali, Zvicër dhe Qipro dhe detajet e forta nga skema e pastrimit të parave të presidentit të Partisë së Lirisë me ish-ministrin e Transporteve dhe shoferin e Janull...

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës
x
BREAKING NEWS

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për të grabitur të dhënat e sistemit “TIMS”, gazetarja Klodiana Lala nxjerr detaje të bujshme nga skandali që tronditi Policinë e Shtetit dhe zbulon personin që refuzoi t’i jepte ish-drejtorit të IT kode...

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për
x
BREAKING NEWS

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas dëshmisë për inceneratorët, te lëshimi i të gjithë bashkëpunëtorëve në “gojën” e SPAK dhe zhvillimet që do të ndodhin për dosjen “Xibraka”, ja çfarë e pret Gazment Bardhin dhe Olsi Ram...

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë në arrest me burg dhe prova e fortë që kishte Kosta Trebicka për ish-kryeministrin që e fundos në aferën e ‘Gërdecit’

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë
x
BREAKING NEWS

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen e plotë të vrasjes së Pjerin Xhuvanit, kërkon nga SPAK nisjen e hetimeve për ekzekutimin që tronditi Elbasanin, si u rekrutuan kriminelë, rikthehet në skene implikimi i Gazmend Bardhit si dre...

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen
x

Sport

“Delirant, cinik, intrigant...”/ Legjenda e Kombëtares Shqiptare shpërthen ndaj Rejas, ka një mesazh edhe për Armand Dukën

“Delirant, cinik, intrigant...”/ Legjenda e Kombëtares

Sokol Kushta, ish futbollisti i famshëm i Kombëtares, me anë të një statusi në profilin e tij në ‘Facebook’, ka prekur çështjen më të nxehtë, atë të trajnerit Edy Reja.

Ish sulmuesi vlonjat ka shpërthyer në akuza ndaj italianit, ndërsa ka dhe një apel për presidentin Armand Duka:

Mbas shiut thonë del dielli…Do presim të shikojmë reagimin e presidencës si do veprojë me zgjedhjen e trajnerit te ri..Por ne duhet të heqim dorë nga këta trajner delirante ..prepotente. cinik..dhe intrigante..ky trainer që në asnjë ndeshje nuk mori përsipër një herë të vetme mbi shpatulla gabimin e tijë, por e delegojë mbi të tjerët mbi lojtarët ,mbi barin e fushës ,mbi arbitrin por asnjëherë mbi vete ..tregon mungesë të theksuar karakteri dhe në këtë moshë që është….dhe si i pacipë pret që të vendosi presidenti për kontratën e re.. Presidenca duhet te zgjedhi një njeri punëtor..me karakter..luftarak..te respektoj popullin dhe mentalitetin shqipëtar..psh. ka trainer si Gatuzo..qe kur vajti në Greqi pagojë me lekët e tij rrogat e lojtarëve . I mbështeti dhe i doli në krahëne çdo momente .një njeri me zemër dhe me emër të madhe..qe do punën..prandaj duhet t’a shikoj mirë ke trainer do zgjedhim,se elementi dhe talenti në këta djem nuk na mungon..qe sa me shpejt ata tifoza që i kethyhen kurrizin dje ,te rikethehen sa më shpejtë me lojtarët tanë..