BREAKING NEWS

27 Janar 2023

27 Janar 2023
x
BREAKING NEWS

Fillove dhe ti si Berisha? Eksperti i ekonomisë shpërthen ndaj deputetes së PS-së: Na sillni fakte dhe jo komente

Fillove dhe ti si Berisha? Eksperti i ekonomisë shpërthen ndaj
x
BREAKING NEWS

SPAK ngre stekën/ Ambasadorja e BE zbulon arsyen e fortë përse zbarkoi në zyrën e Altin Dumanit: Çështje të bujshme që janë hapur dhe nuk mbaron këtu

SPAK ngre stekën/ Ambasadorja e BE zbulon arsyen e fortë përse
x
BREAKING NEWS

A po përgatiten sanksione nga BE për zyrtarët e korruptuar? Ambasadorja Hohmann zbardh të vërtetën

A po përgatiten sanksione nga BE për zyrtarët e korruptuar?
x
BREAKING NEWS

"McGonigal ishte ortak me 25% te një kompani shqiptare", Salianji: Edi Rama sot minimalisht duhet të dorëhiqet

"McGonigal ishte ortak me 25% te një kompani shqiptare",
x
BREAKING NEWS

A ka marrë përgjigje? E zbulon vetë Andi Bushati: Ja çfarë i kërkova dje me urgjencë ambasadës amerikane

A ka marrë përgjigje? E zbulon vetë Andi Bushati: Ja
x
BREAKING NEWS

BE godet Ramën: Nuk jemi dakord për fondet që kërkon kryeministri, çdo shqiptar e sheh çfarë kemi bërë ne

BE godet Ramën: Nuk jemi dakord për fondet që kërkon
x
BREAKING NEWS

“Përdoret për të ndikuar në...”, Berisha me akuza të forta drejt kryeministrit: Rama, agjent influent i Putinit

“Përdoret për të ndikuar në...”, Berisha me
x

Sport

Dështoi te Barcelona/ Futbollisti i njohur drejt rikthimit në Itali, por jo te Milani

Dështoi te Barcelona/ Futbollisti i njohur drejt rikthimit në Itali,

Duket se aventura e Frank Kesit te Barcelona nuk pritet të jetë shumë e gjatë, pasi mesfushori nuk po gjen hapësirat e nevojshme në skuadrën katalanase. Mes futbollistit nga Bregu i Fildishtë dhe drejtuesve të klubit pritet të ndodhë një takim në orët në vijim për të diskutuar mbi të ardhmen, me Kesinë që kërkon një zgjidhje të menjëhershme.

Duket se në skenë ka dalë dhe emri i Interit, me zikaltrit, të cilët kërkojnë të përfitojnë nga situatë e treguar me mesfushorin. Kështu Kesi mund të rikthehet dhe njëherë në Itali, aty ku fitoi Serinë A një sezon më parë me Milanin, por kësaj radhe në anën tjetër të qytetit, duke veshur fanellën zikaltër.