Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar
x

Sport

Dhimbje e madhe për trajnerin e njohur, merr lajmin e rëndë në stërvitje për ndarjen nga jeta të motrës 37-vjeçare

Dhimbje e madhe për trajnerin e njohur, merr lajmin e rëndë

Një lajm shumë trishtues ka marrë trajneri i Napolit mëngjesin e sotme, Xhenaro Gatuzo, i cili gjatë kohës kur ishte në stërvitje me skuadrën që drejton, ka marrë lajmin se motra e tij ka ndërruar jetë.

Ajo ishte në një moshë shumë të re, vetëm 37 vjeç, teksa prej disa muajsh vuante nga një sëmundje, prej së cilës qëndronte e shtruar në spital që nga muaji shkurt.

Një dhimbje e madhe kjo për Gatuzon, teksa për këtë është njoftuar në stërvitje. Motra e teknikut italian, qëndronte në spital prej muajsh për tu kuruar, por nuk ia ka dalë të kalojë sëmundjen dhe sot është ndarë nga jeta.

Dhimbje e madhe për trajnerin e njohur, merr lajmin e rëndë