BREAKING NEWS

“FBI”-ja shqiptare nis punën më 1 shtator, zbardhen detajet ku do të jetë selia

“FBI”-ja shqiptare nis punën më 1 shtator, zbardhen
x

Sport

Dhuron spektakë! Hysaj shënon golin e parë në Serie A pas 5 sezonesh me Napolin (VIDEO)

Dhuron spektakë! Hysaj shënon golin e parë në Serie A pas 5

Elseid Hysaj ka shënuar golin e parë me fanellën e Napolit.

Mbrojtësi dhe kapiteni i Kombëtares shqiptare, realizoi një supergol pasi goditja e tij në hyrje të zonës përfundoi në rrjetë duke mposhtur portierin e Sassuolos.

Kujtojmë që Hysaj është pjesë e skuadrës napoletane prej pesë sezonesh.

Më herët shkodrani ishte aktivizuar për një sezon me skuadrën e Empolit në elitën e futbollit italian.