BREAKING NEWS

Ndërkombëtarët japin alarmin: Lidhjet me gjyqësorin po shpëtojnë politikanët nga burgu, Rama-Basha promovojnë vetëm besnikët, LSI parti familjare

Ndërkombëtarët japin alarmin: Lidhjet me gjyqësorin po
x

Sport

Djali i Cristiano Ronaldos hyn në telashe me policinë, ja fotoja që tregon çfarë i ka ndodhur

Djali i Cristiano Ronaldos hyn në telashe me policinë, ja fotoja

Cristano Ronaldo është nën telashe, dhe këtë herë, nuk ka probleme vetë, por është djali i tij që po hetohet nga Policia. Cristiano Ronaldo Jr është filmuar teksa po ngiste një motor uji, gjë që është e ndaluar.

Ka qenë motra e Ronaldos ajo që filmoi nipin e saj teksa po bënte xhiro në det dhe e hodhi videon në rrjetet sociale. Videoja u fshi direkt nga llogaria e motrës së Ronaldos, por vetëm pak çaste u deshën nga autoritetet që të vendosnin nën hetim 10-vjeçarin.

Videoja është bërë në Portugali ku i riu po bënte pushimet së bashku më të afërmit e tij. Autoritetet portugeze thonë se dënimi për këtë çështe shkon nga 268 paund deri në 2688 paund.

Djali i Cristiano Ronaldos hyn në telashe me policinë, ja fotoja