Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Do doja ta takoja, por askush nuk më thotë se çfarë ndodh me të”, Ronaldo plotëson dëshirën e fëmijërisë, gjen gruan që... 

Postuar: 20/09/2019 - 08:14

Ka marrë fund misteri i gruas që i jepte ushqim Cristiano Ronaldos pas ndeshjes. Në intervistën për Piers Morgan, CR7 tha se do donte të gjente punonjësen e McDonalds, Ednën dhe dy vajza që i jepnin hamburger falas kur ishte fëmijë. Ndërkohë, menjëherë pas deklaratës, nisën kërkimet. Dje, moderatori Piers bëri një postim në Tëitter ku thoshte: "Njoftim: Ne mund të kemi gjetur Ednën…"

Të gjithë po presin për detaje të tjera për gruan që e ushqente Ronaldon pas ndeshjeve.

Në intervistë, futbollisti tha: "Pas çdo ndeshjeje ishim të uritur. Afër stadiumit ndodhej një McDonald dhe pyesnim shpesh nëse kishte ndonjë hamburger të mbetur. Aty na priste një grua me emrin Edna dhe dy vajza të tjera. Gjithmonë na ndihmonin dhe për këtë dua që t'i jem mirënjohës. Tani, unë pyes shpesh për Edna, por askush nuk më thotë se çfarë ndodh me të. Do kisha dëshira që ta takoja dhe ta falenderoja për atë që ka bërë për mua."

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/10/2019 - 22:45

 France Football e plotësoi misionin e saj për ditën e sotme! Lista e shukurtuar e 30 emrave që do të luftojnë për Topin e Artë u publikua.

Postuar: 21/10/2019 - 15:21

Presidenti i UEFA-s, Aleksander Ceferin ka konfirmuar vizitën e tij zyrtare në Tiranë për ndeshje

Postuar: 21/10/2019 - 13:11

Christiano Rolaldo është akuzuar pak kohë më parë nga një ish-modele për përdhunim.

Postuar: 20/10/2019 - 23:13

Elseid Hysaj insiston të largohet nga Napoli.

Postuar: 20/10/2019 - 07:54

Serie A luajti dje tri ndeshjet e para të javës së 8-të të saj, ku padyshim spikati fitorja e Nap

Postuar: 20/10/2019 - 07:53

Kategoria Superiore luajti dje ndeshjet e javës së 8-të të saj, ku padyshim kryedueli ishte ai i

Postuar: 20/10/2019 - 07:50

Shqipëria ka ende dy ndeshje për të luajtur në grupin H eliminator për Euro-2020, por nuk ka asnj