BREAKING NEWS

Zbulohet emri i viktimës në Krujë, detaje të reja

Zbulohet emri i viktimës në Krujë, detaje të reja
x
BREAKING NEWS

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën paralajmërimin e fortë për Shqipërinë

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me vete rroba në makinë, dyshohet se po udhëtonin drejt...

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me
x
BREAKING NEWS

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta paralajmëron: Ja çfarë do të ndodhë në shtator

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta
x
BREAKING NEWS

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e bujshëm: SPAK dhe policia që po merren me këtë çështje, shumë shpejtë do të zbulohet...

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar Leskaj kritikon ashpër qeverinë: Rama po inkurajon bandat dhe grupet mafioze, më pas...

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar
x
BREAKING NEWS

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin: Qyteti është i braktisur në të gjitha perspektivat

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin:
x
BREAKING NEWS

Katër vrasje në 24 orë, ish-prokurori plas deklaratën e fortë dhe i bën thirrje policisë

Katër vrasje në 24 orë, ish-prokurori plas deklaratën e
x

Sport

“Do jap shpirtin për t’ju bërë krenar duke u ngritur në majat e botës”/ Boksieri Florian Marku jep lajmin që prisnit: Po kthehem për të gjithë ju në mes të Tiranës

“Do jap shpirtin për t’ju bërë krenar duke u ngritur

Boksieri Florian Marku ka njoftuar se ndeshjen e radhës do ta ketë në 25 gusht në stadiumin Air Albania.

Sportisti nga Lushnja, ka bërë disa ndeshje të forta në Britaninë e Madhe, por këtë herë nuk ka zbuluar se kush do të jetë kundërshtari, duke bërë kuriozë shumë tifozë të tij.

“Po kthehem per te gjithe ju, ne mes te Tiranes. Ne daten 25 Gusht ju pres te gjitheve ne Air Albania. Faleminderit @boxxer dhe @skysportsboxing per besimin dhe mbeshtetjen. Kundeshtari dhe info rreth biletave do dalin ket jave.

Ju premtoj qe do jap shpirtin per tju bere krenar akoma dhe me shume duke u ngritur ne majat e botes”, shkruan Marku në Facebook.

“Do jap shpirtin për t’ju bërë krenar duke u ngritur