BREAKING NEWS

“Uji dhe dielli ndihmojnë në luftën kundër COVID-19”, Tritan Kalo zbulon medikamentin që po përdor vet prej muajit shkurt për t’u mbrojtur nga koronavirusi

“Uji dhe dielli ndihmojnë në luftën kundër
x

Sport

A do të luhet Shqipëri-Francë në stadiumin e ri? Duka jep përgjigjen e prerë

A do të luhet Shqipëri-Francë në stadiumin e ri? Duka jep

Do të luhet apo jo me Francën në kryeqytet, kjo ka qenë pyetja dhe lajmi kontradiktor i ditëve të fundit që ka sjell edhe një lloj konfuzioni në vrullin  punimeve për përfundimin e punimeve në “Arenën Kombëtare”.

“Lajmet që s’do luhet në kryeqytet janë lajme për klikime që bëjnë disa media pasi lajmi keq shet me shumë”, tha presidenti i FSHF-s Armand Duka në Top Channel.