Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

A do të luhet Shqipëri-Francë në stadiumin e ri? Duka jep përgjigjen e prerë

Postuar: 08/11/2019 - 21:12

Do të luhet apo jo me Francën në kryeqytet, kjo ka qenë pyetja dhe lajmi kontradiktor i ditëve të fundit që ka sjell edhe një lloj konfuzioni në vrullin  punimeve për përfundimin e punimeve në “Arenën Kombëtare”.

“Lajmet që s’do luhet në kryeqytet janë lajme për klikime që bëjnë disa media pasi lajmi keq shet me shumë”, tha presidenti i FSHF-s Armand Duka në Top Channel.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/12/2019 - 07:46

Premier League angleze vijon të dhurojë spektakël dhe emocione të veçanta në ndeshjet e saj, duke treguar jo vetëm kualitet, por edhe rivalitet.

Postuar: 15/12/2019 - 07:46

Java e 15-të e Kategorisë Superiore solli jo vetëm përmbysjen e Partizanit në kryesim, i cili u m

Postuar: 15/12/2019 - 07:44

Sporti shqiptar po kalon një moment të vështirë, pasi pushteti lokal që ka në administrim klubet

Postuar: 14/12/2019 - 22:18

Kanë dalë pamjet e momentit që tifozët e ekipit të Peqinit kanë dhunuar arbitrin Sokol Beqja.

Postuar: 14/12/2019 - 20:23

Pas shkarkimit të trajnerin të Partizanit, Franco Lerda, ditën e sotme gjithashtu është shkarkuar

Postuar: 14/12/2019 - 19:43

Mësohet se ditën e sotme është shkarkuar trajneri i ekipit të Partizanit, Franco Lerda.

Postuar: 14/12/2019 - 17:42

Sot në ndeshjen e Kategorisë së Parë mes Shkumbinit dhe Dinamos është dhunuar me grushte arbitri