BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Përfundon numërimi i votave, kush janë 6 gratë e zgjedhura anëtare të Kryesisë së PD-së

Përfundon numërimi i votave, kush janë 6 gratë e zgjedhura
x
BREAKING NEWS

Përfundon numërimi i votave për anëtarët e Kryesisë së PD-së, cili është kandidati më i votuar (Emri)

Përfundon numërimi i votave për anëtarët e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Fushë Arrëz/ Zbardhen detaje të reja, si humbën jetën nëna me dy vajzat

Tragjedia në Fushë Arrëz/ Zbardhen detaje të reja, si
x
BREAKING NEWS

Ngjarja e rëndë/ Bien në kontakt me energjinë elektrike, vdes nëna me dy vajzat (Emrat)

Ngjarja e rëndë/ Bien në kontakt me energjinë elektrike,
x
BREAKING NEWS

Tragjedi në Fushë Arrëz/ Bie në kontakt me energjinë elektrike, vdes nëna me dy vajzat

Tragjedi në Fushë Arrëz/ Bie në kontakt me energjinë
x
BREAKING NEWS

Ndarja nga jeta e ish-Presidentit Nishani, Ambasada amerikane shpreh ngushëllimet: Kontributi i tij për PD, zhvillimin e Shqipërisë dhe marrëdhëniet SHBA-Shqipëri do të mbahen mend

Ndarja nga jeta e ish-Presidentit Nishani, Ambasada amerikane shpreh
x
BREAKING NEWS

Publikohen pamjet/ U bllokua për 12 orë në humnerë, ja momenti kur KFOR-i dhe ekipi RENEA-s shpëtojnë oficerin (Video)

Publikohen pamjet/ U bllokua për 12 orë në humnerë, ja
x

Sport

E bujshme! Cristiano Ronaldo do largohet nga Manchester United? Zbulohet ekipi surprizë se ku mund të transferohet

E bujshme! Cristiano Ronaldo do largohet nga Manchester United? Zbulohet ekipi

Cristiano Ronaldo mund të kthehet te Real Madrid këtë verë. Kampioni portugez u largua nga Juventus gushtin e kaluar dhe u kthye në Old Trafford për të veshur sërish fanellën e Manchester United. Pesë herë fituesi i ‘Topit të Artë’, megjithatë, mund të largohet nga kampionati anglez pas vetëm një sezoni për një transferim në La Liga dhe më saktë te Real Madrid.

CR7 pati një sezon të mirë me Manchester United, portugezi ka shënuar 23 gola në të gjitha garat, por, pavarësisht golave ??të tij të rëndësishëm në Premier League dhe Champions League, nuk ka arritur të udhëheqë ekipin e tij drejt pushtimit të ndonjë trofeu.

Paraqitjet e tij me Manchester United, megjithatë, kanë tërhequr vëmendjen e klubit madrilen që po mendon ta rikthejë atë në Santiago Bernabeu. Ish-lojtari i tyre, shpjegon Mirror, do të garantonte më shumë gola në La Liga. Ronaldo nënshkroi një kontratë dyvjeçare pas kthimit të tij në Old Trafford, por e ardhmja e tij, thekson tabloidi britanik, tani është e pasigurt.