BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh me monedhat e tjera? Ja me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro ditën e sotme

Çfarë po ndodh me monedhat e tjera? Ja me sa blihen dhe shiten
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Në shtatë ditë janë hapur pesë dosje penale për politikanët e lartë, SHBA ka nisur hetimet për Metën, Berishën dhe...

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Në shtatë ditë
x
BREAKING NEWS

Nga përmendja e emrit të Edi Ramës 6 herë në dosje, te mesazhet dhe takimet me ish-agjentin e FBI, mediat amerikane tregojnë si funksiononte skema dhe publikojnë informacionin që mund të tronditë kryeministrin shqiptar

Nga përmendja e emrit të Edi Ramës 6 herë në dosje, te
x
BREAKING NEWS

27 Janar 2023

27 Janar 2023
x
BREAKING NEWS

Fillove dhe ti si Berisha? Eksperti i ekonomisë shpërthen ndaj deputetes së PS-së: Na sillni fakte dhe jo komente

Fillove dhe ti si Berisha? Eksperti i ekonomisë shpërthen ndaj
x
BREAKING NEWS

SPAK ngre stekën/ Ambasadorja e BE zbulon arsyen e fortë përse zbarkoi në zyrën e Altin Dumanit: Çështje të bujshme që janë hapur dhe nuk mbaron këtu

SPAK ngre stekën/ Ambasadorja e BE zbulon arsyen e fortë përse
x
BREAKING NEWS

A po përgatiten sanksione nga BE për zyrtarët e korruptuar? Ambasadorja Hohmann zbardh të vërtetën

A po përgatiten sanksione nga BE për zyrtarët e korruptuar?
x
BREAKING NEWS

"McGonigal ishte ortak me 25% te një kompani shqiptare", Salianji: Edi Rama sot minimalisht duhet të dorëhiqet

"McGonigal ishte ortak me 25% te një kompani shqiptare",
x

Sport

E bujshme nga Italia! Berisha largohet nga Torino, por gardiani 'Kuq e Zi' mbetet në Serie A

E bujshme nga Italia! Berisha largohet nga Torino, por gardiani 'Kuq e

Duke qenë se merkatoja e muajit janar po afron, në mediat italiane gjen edhe emrin e Etrit Berishës, që mesa duket sheh si alternativë kalimin te Specia. Portieri i Kombëtares shqiptare nuk preferohet si numri një te skuadra e Torinos.

Po ashtu edhe paraqitjet deri diku të mira të serbit Milinkoviç-Saviç kanë bërë që shqiptari të mos gjejë hapësirë dhe të mendojë gjithashtu një largim të mundshëm që në muajin janar.

Etriti nuk ka luajtur asnjë ndeshje këtë sezon dhe ashtu siç e shprehu edhe në konferencën për shtyp përpara ndeshjes me Italinë, do të kërkojë një ekip tjetër, nëse nuk gjen hapësira te Torino, por mesa duket Ivan Juriç nuk e sheh si pjesë të projektit.

“Nëse nuk do të kem hapësirë, në të ardhmen do të shoh mundësinë për ta gjetur diku tjetër”, tha Berisha. Ndërkohë “toro.it” shkruan se destinacioni i portierit mund të jetë Specia.

Ish-skuadra e Rei Manajt që ndodhet po në Serinë A, po kërkon së fundmi një portier, pasi Bartolomej Dragovski pësoi pak kohë më parë një dëmtim tepër të r ndë që do ta lërë jashtë për shumë kohë.

Kështu që Specia po mendon që të afrojë Etrit Berishën, si një portier me eksperiencë në Serinë A, ku ka veshur fanellën e Lacios, Atalantës, Spalit dhe Torinos.