Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

E bujshme/ Shakohoxha e zbulon live: Hysaj ka firmosur me këtë skuadër

Postuar: 12/06/2019 - 08:25

Kombëtarja shqiptare mundi sonte 2-0 Moldavinë, ndërsa pas ndeshjes, Elseid Hysaj ka folur për ndeshjen, por edhe për të ardhmen.
 
Shkodrani tha se aktualisht është pushimi dhe se ka kontratë ende me Napolin dhe nuk po mendonte gjë tjetër,
 
Mirëpo, nga ana tjetër, komentatori i njohur, Dritan Shakohoxha në emisionin “Kuq e Zi” është shprehur se Hysaj e ka vendosur të ardhmen e tij.
 
Shako u shpreh:
 
"Hysaj është diplomat i madh, por ai do të luajë me Interin sezonin tjetër. Ka mbaruar gjithçka, madje ka firmosur edhe kontratën. Ka zgjidhur edhe shtëpinë ku do të jetë tani afër Milanos. Pra janë mbyllur të gjitha, thjesht janë disa gjëra që duhet të fshehen, por Hysaj ka firmosur me Interin”.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/06/2019 - 15:57

Maurizio Sarri është trajneri i ri i Juventusit. Lajmi është konfirmuar nga vetë klubi bardhezi me anë të një postimi në rrjetin social ‘Facebook’.

Postuar: 16/06/2019 - 09:04

Kolumbia ka mundur 2-0 Argjentinën në ndeshjen e parë të Grupit B të Kupës së Amerikës.

Postuar: 16/06/2019 - 07:56

Brazili është padyshim lider i futbollit botëror, jo vetëm me kupa bote të fituara më shumë nga t

Postuar: 16/06/2019 - 07:55

Kukësi po projekton ekipin e sezonit të ri, më së pari duke e bërë gati për sfidat e mëdha në Lig

Postuar: 16/06/2019 - 07:53

Futbolli shqiptar ka ulje-ngritjet e tij, natyrisht arritjet dhe mangësitë e veta.

Postuar: 15/06/2019 - 07:21

Kanë marrë fund dilemat për drejtimin e Milanit, sepse ish-tekniku i Sampdorias, Mario Xhiampaolo

Postuar: 15/06/2019 - 07:20

Mediat italiane e bëjnë fakt të kryer që Partizani ka arritur marrëveshje me Franko Lerdën, tekni