BREAKING NEWS

"Unë kryeministër e ai president", pas deklaratës së bujshme të Bashës, reagon Rama

"Unë kryeministër e ai president", pas deklaratës
x

Sport

E çuditshme në “Elbasan Arena”, goli i Kosovës çmend tifozët në stadium

E çuditshme në “Elbasan Arena”, goli i Kosovës

Ndonëse Shqipëria po humbiste 1-2 me Andorrës, në stadium kanë shpërthyer tifozët në gëzim të madh dhe me thirrjet “Kosova, Kosova”!

Kjo menjëherë sapo është mësuar goli i avantazhit në Pëlzen, ku Kosova po luan kundër çekisë. Tifozët kuqezi u janë bashkuar festës së vëllezërve të tyre ndonëse janë qindra kilometra larg.