Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

E divorcuar prej vitesh/ Hygerta Sako publikon foton e dasmës, ja si dukej ish-misi nuse

Postuar: 10/09/2018 - 20:17

Gazetarja e njohur sportive, Hygerta Sako, ka publikuar një foto në Instagram, duke u treguar fansave të saj sesi dukej nuse, nga martesa së cilës prej disa vitesh i ka dhënë fund.

Këtë foto ajo e ka bërë publike, pasi i ka pyetur ata se çfarë dëshironin që të shihnin në profilin e saj, dhe ata i kanë kërkuar një foto me fustan nusërie.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 9

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/11/2018 - 20:33

Kur duhen edhe pak minuta nga starti i ndeshjes mes Shqipërisë dhe Skocisë, një tifoz skocez ka përfunduar pa ndjenja në trotuarin e qytetit të Shkodrës.

Postuar: 17/11/2018 - 20:22

Sot në orën 20:45 Shqipëria do të luajë përballë Skocisë në ndeshjen e fundit për fazën e grupeve

Postuar: 17/11/2018 - 20:15

Do të luhet sot në stadiumin “Loro Boriçi” të Shkodrës ndeshja midis Kombëtares së Sh

Postuar: 17/11/2018 - 19:47

Do të luhet në “Loro Boriçi” sfida mes Shqipërisë dhe Skocisë e vlefshme për Grupin 1

Postuar: 17/11/2018 - 17:09

Gazetari i Top Channel, Endi Tufa po raportonte nga Shkodra për ndeshjen Shqipëri-Skoci që do të

Postuar: 17/11/2018 - 09:44

Kristian Panuçi ka konfirmuar thuajse të njëjtët lojtarë që ka përdorur edhe në sfidën e fundit p

Postuar: 17/11/2018 - 07:25

 Spanja cilësohet si një prej ekipeve më të fuqishme në botë, por disfata 3-2 që pësoi në Za