BREAKING NEWS

Kujt i kalon trualli i Teatrit Kombëtar? Qeveria merr vendimin e menjëhershëm, ja çfarë përcakton VKM-ja

Kujt i kalon trualli i Teatrit Kombëtar? Qeveria merr vendimin e
x
BREAKING NEWS

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Aksidenti tragjik iu merr jetën dy të rinjve. Policia zbardh detajet e rënda

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Aksidenti
x
BREAKING NEWS

SHBA ultimatum për likuidimin e Berishës nga politika, Kim 1 muaj afat Bashës për të spastruar partinë nga mbetja e fundit e komunizmit në Parlamentin e ri

SHBA ultimatum për likuidimin e Berishës nga politika, Kim 1 muaj afat
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Sali Berisha anti-amerikani më i madh në vend, në 30 vite ka pasur vetëm përplasje me Uashingtonin

Kreshnik Spahiu: Sali Berisha anti-amerikani më i madh në vend,
x

Sport

E kafshoi? Publikohet momenti ‘PIKANT’ që shkaktoi shumë reagime nga ndeshja Gjermani-Francë, futbollisti reagon për herë të parë

E kafshoi? Publikohet momenti ‘PIKANT’ që shkaktoi shumë

Një incident i pazakontë ka ndodhur gjatë ndeshjes Gjermani-Francë, me protagonist kryesor Paul Pogba. Teksa francezi po lëvizte në fushën e blertë, një ngjarje e çuditshme ndodhi!

Lojtari gjerman, Antonio Rüdiger i hodhi krahët rreth gjoksit dhe dukej se në një moment po e kafshonte në shpatull. Pas ndeshjes, Pogba tregoi për mediast se çfarë kishte ndodhur duke u shprehur me Rüdiger njihet prej kohësh.

“Ai më kafshoi pak. Por ne njihemi prej kohësh. Unë i thashë arbitrit dhe ai merr vendime. Unë nuk doja që ai të pezullohej për shkak të një situate të tillë,“-tha mesfushori francez.