Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

E keni vënë re fanellën e nënës së lojtarëve Xhaka? Po bën "namin" në rrjetet sociale

A keni vënë re fanellën e nënës së lojtarëve Xhaka?Po bën "namin" në rrjetet sociale

Postuar: 11/06/2016 - 18:19

E vendosur në një situatë të vështirë se për cilin djalë të bëjë tifo, nëna e futbollistëve Xhaka e ka gjetur zgjidhjen. Ajo ka veshur një fanellë të posaçme për këtë ditë, ku bashkohet simboli i flamurit të Zvicrës me shqiponjën dykrenore.

Një ide mjaft e gjetur kjo e familjes Xhaka, e cila ka rënë në sy të mediave të huaja të cilat e kanë publikuar menjëherë. 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/07/2019 - 07:50

Një prej trajnerëve më të mirë në qarkullim, i cilësuar madje nga shumica e specialistëve dhe opinionistëve si më i miri aktualisht në botë, Pep Guardiola, e tregoi dhe një herë tjetër se nuk toleron kur është fjala p

Postuar: 20/07/2019 - 07:49

Kukësi ka bërë ndryshime dhe këto lëvizje kanë nisur nga pankina.

Postuar: 20/07/2019 - 07:48

Kombëtarja do të luajë në fillim të shtatorit dy ndeshje në kuadër të grupit H për eliminatoret e

Postuar: 19/07/2019 - 17:03

Lajm i hidhur për futbollin e Tiranës dhe Kombëtares.

Postuar: 19/07/2019 - 07:17

Lionel Mesi është futbollisti më i mirë i të gjitha kohërave.

Postuar: 19/07/2019 - 07:16

Lojtarët e përfaqësueses janë duke menduar për ndeshjet e radhës në kuadër të eliminatoreve të Eu

Postuar: 19/07/2019 - 07:14

Skuadrat shqiptare janë eliminuar nga Liga e Europës mbrëmjen e djeshme, duke mos ia dalë asnjëra