Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

E pabesueshme ajo që po ndodh me Shkëlzen Gashin

Postuar: 24/05/2019 - 13:37

Shkëlzen Gashi mbahet mend padyshim nga të gjithë tifozët shqiptarë për rastin vendimtar të humbur ndaj Zvicrës në Europianin e vitit 2016, ku nëse do kishte realizuar, do ishte barazuar rezultati në 1-1.
 
Si duket, ky "mallkim" se po e ndjek si hije sulmuesin shqiptar i cili sot nuk po gjen dot një ekip ku të vazhdojë karrierën.
 
Pas mbylljes së kontratës me Colorado Rapids në Amerikë, ai ende nuk është sistemuar në një ekip të ri.
 
Madje edhe ish-skuadra e tij, Grasshopperi, ku bëri emër në vitet 2012-2014, tanimë e rënë në kategorinë e dytë të futbollit zviceran nuk ka asnjë interesim për të.
 
Ndërkohë, edhe karriera në kombëtare duket thuajse e përfunduar.
 
Panuçi nuk e thirri asnjëherë, ndërsa Edi Reja as që nuk e llogarit fare. Të shohim çfarë do ndodhë me sulmuesin shqiptar…

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/09/2019 - 13:53

Champions League kthehet sonte në mbrëmje për fazën e parë të ndeshjeve në grupe. Liverpuli që mban akoma titullin e kampionit në këtë kompeticioni do të luajë në transfertë me skuadrën e Napolit.

Postuar: 17/09/2019 - 07:23

Mançester Siti nuk e ka vrullin e një sezoni më parë, as sharmin e performancës së vjetshme, ku n

Postuar: 17/09/2019 - 07:22

Tirana ka grumbulluar 10 pikë në katër javët e para të kampionatit të ri, duke qenë në vend të pa

Postuar: 17/09/2019 - 07:20

Shqipëria luajti dy ndeshje këtë muaj në kuadër të eliminatoreve të Euro-2020, Grupi H, duke humb

Postuar: 16/09/2019 - 23:38

Lionel Messi është përfshirë në listën e Barcelonës për ndeshjen kundër Borussia Dortmund, por Er

Postuar: 16/09/2019 - 16:46

Asambleja e Përgjithshme e Real Madridit solli dhe përplasje të forta.

Postuar: 16/09/2019 - 16:12

Ai është shndërruar në lojtarin më të ri që shënon në La Liga dhe ofertat për Ansu Fati tai janë