BREAKING NEWS

Dy shkencëtarë dhe një gjyqtar padisin Conten për masat skandaloze me pasojë vdekjen e 35 mijë italianëve nga Covid

Dy shkencëtarë dhe një gjyqtar padisin Conten për masat
x

Sport

E pabesueshme por e vërtetë! Pamjet që po qarkullojnë me shpejtësi: Gol spektakolar, lojtari shënon nga 60 metra distancë

E pabesueshme por e vërtetë! Pamjet që po qarkullojnë me

Një gol spektakolar është shënuar në kampionatin Irlandez të futbollit.

Futbollisti, Connor McDermott shënon një gol fantastik, nga më tepër se 60 metra distancë, në ndeshjen Cliftonville-Warrenpoint Town.

Ekzekutimi i tij magjeps të pranishmit në shkallët e stadiumit dhe lë pa fjalë shokët e skuadrës. Ky finalizim i rrallë shumë shpejt u bë viral në rrjete sociale.

Ndërkohë, Connor McDermott gjatë festës së golit, reklamon muskujt e tij si për të treguar potencialin e tij fizik.