Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

E pabesueshme por e vërtetë! Pamjet që po qarkullojnë me shpejtësi: Gol spektakolar, lojtari shënon nga 60 metra distancë

Postuar: 11/11/2019 - 16:29

Një gol spektakolar është shënuar në kampionatin Irlandez të futbollit.

Futbollisti, Connor McDermott shënon një gol fantastik, nga më tepër se 60 metra distancë, në ndeshjen Cliftonville-Warrenpoint Town.

Ekzekutimi i tij magjeps të pranishmit në shkallët e stadiumit dhe lë pa fjalë shokët e skuadrës. Ky finalizim i rrallë shumë shpejt u bë viral në rrjete sociale.

Ndërkohë, Connor McDermott gjatë festës së golit, reklamon muskujt e tij si për të treguar potencialin e tij fizik.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 13/12/2019 - 23:38

Pas triumfit të Boris Johnson, Britania po afrohet akoma dhe më shumë me Brexit.

Postuar: 13/12/2019 - 23:26

19 mijë e 31 tifozë sot ndoqën derbin e kryeqytetit nga shkallët e “Air Albania Stadium&rdq

Postuar: 13/12/2019 - 22:22

Presidenti i Partizanit Gazmend Demi ka komentuar fitoren e Tiranës në derbin e sotëm.

Postuar: 13/12/2019 - 21:02

Ka përfunduar me rezultatin 1-2 ndeshja midis Partizanit dhe Tiranës e cila u luajt në “Air

Postuar: 13/12/2019 - 20:11

Derbi i kryeqytetit Partizani-Tirana ka nisur me një moment emocionues kur para ndeshjes në fushë

Postuar: 13/12/2019 - 20:02

Policia e Tiranës ka marrë një sërë masash për garantimin e rendit dhe mbarëvajtjen e ndeshjes Pa

Postuar: 13/12/2019 - 19:21

Tirana dhe Partizani po luajnë për herë të parë në “Air Albania”.Tirana ka shënuar në