BREAKING NEWS

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe në kërkim më të fortët e vendit, goditen politikanë, ish-drejtorë edhe punonjës të Policisë së Shtetit, futen në lojë dhe ndërkombëtarët, zbardhen vrasje të bujshme, gjenden para e flori në b...

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe
x
BREAKING NEWS

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të lartë të Policisë së Shtetit në aksionin “blic” të SPAK kundër personazheve të njohur të botës së krimit

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të
x
BREAKING NEWS

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do të bëhet nga SPAK, Ervin Karamuço tregon të pathënat e operacionit më të madh që është bërë ndonjëherë në Shqipëri

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës në Zelandë të Re, Angli, Itali, Zvicër dhe Qipro dhe detajet e forta nga skema e pastrimit të parave të presidentit të Partisë së Lirisë me ish-ministrin e Transporteve dhe shoferin e Janull...

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës
x
BREAKING NEWS

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për të grabitur të dhënat e sistemit “TIMS”, gazetarja Klodiana Lala nxjerr detaje të bujshme nga skandali që tronditi Policinë e Shtetit dhe zbulon personin që refuzoi t’i jepte ish-drejtorit të IT kode...

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për
x
BREAKING NEWS

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas dëshmisë për inceneratorët, te lëshimi i të gjithë bashkëpunëtorëve në “gojën” e SPAK dhe zhvillimet që do të ndodhin për dosjen “Xibraka”, ja çfarë e pret Gazment Bardhin dhe Olsi Ram...

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë në arrest me burg dhe prova e fortë që kishte Kosta Trebicka për ish-kryeministrin që e fundos në aferën e ‘Gërdecit’

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë
x
BREAKING NEWS

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen e plotë të vrasjes së Pjerin Xhuvanit, kërkon nga SPAK nisjen e hetimeve për ekzekutimin që tronditi Elbasanin, si u rekrutuan kriminelë, rikthehet në skene implikimi i Gazmend Bardhit si dre...

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen
x

Sport

E pazakontë/ Magjistari i famshëm lë me gojë hapur Messin, ja truku që i bën (VIDEO)

E pazakontë/ Magjistari i famshëm lë me gojë hapur Messin,

Lajmi i parë që doli nga mbrëmja gala e bamirësisë në Paris Saint-Germain , organizuar për të mbështetur organizatën jofitimprurëse STRONG3R të themeluar nga atleti i PSG-së Presnel Kibebe, ishte imazhi i Kylian Mbappe duke parë ndeshjen e Real Madridit në celularin e tij në Madrid, i cili po luante në Madrid.
Mirëpo, gjatë galasë, përveç grumbullimit të 805 mijë eurove, shfaqjen e ka vjedhur edhe “magjistari” i famshëm Julius Dane.
Britaniku fillimisht realizoi një truk me letra me ndihmën e Marco Verratti, Lionel Messi , por pati një problem me përkthimin që konsultimi bëhej përmes anglishtes, spanjishtes dhe frëngjishtes.Mirëpo, Dane, i cili deklarohet si tifoz i Messit dhe i kombëtares argjentinase, teksa ishte edhe në finalen e Botërorit në Katar, nuk e ka humbur rastin të bëjë truket e tij në “Pulga”.
Mirëpo, Dane, i cili deklarohet si tifoz i Messit dhe i kombëtares argjentinase, teksa ishte edhe në finalen e Botërorit në Katar, nuk e ka humbur rastin të bëjë truket e tij në “Pulga”.
Magjistari britanik, i cili ka 6.5 milionë ndjekës në rrjetet sociale, i kërkoi Messit ta ndihmonte me një truk, ku argjentinasi u përgjigj pozitivisht dhe sekonda më vonë ai dëgjohet duke thirrur “e pabesueshme”.

Nëse asgjë tjetër, një nga të paktët që kanë arritur ta lënë gojëhapur Messin.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Julius Dein (@juliusdein)