Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

E rrallë! Cristiano Ronaldos i ndodh ajo që s’i kishte ndodhur kurrë në karrierë!

Postuar: 10/11/2019 - 22:45

 

Juventusi ka vuajtur përballë Milanit këtë të diel në Juventus Stadium, por ka arritur të fitojë 1-0 falë golit të yllit Paulo Dybala. Bardhezinjtë si rrallë herë nuk e patën për 90 minuta liderin Cristiano Ronaldo, i cili u zëvendësua në mes të lojës nga trajneri Sarri. Një gjë e rrallë kjo, për të mos e thënë utopike, por Juventusi ia doli të tregonte forcën ndaj një Milani që shfaqi jo pak aftësi.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 11/12/2019 - 08:50

Bota e futbollit ka marrë një lajm të hidhur mëngjesin e sotëm.

Postuar: 11/12/2019 - 07:12

Liga e Kampioneve dhuroi mbrëmë emocione të mëdha në xhiron e fundit në grupe, teksa u eliminuan

Postuar: 11/12/2019 - 07:11

Tirana nuk e gjeti trajnerin as dje, madje dhe kur pritej një emër në orët e fundit të ditës.

Postuar: 11/12/2019 - 07:11

Ekipet kombëtare të moshave kanë dështuar në objektivat e tyre dhe është fakt se shumë pak ndeshj

Postuar: 10/12/2019 - 23:53

Napoli triumfoi 4-0 përballë Genk dhe u kualifikua për në fazën me eliminim direkt të UEFA Champi

Postuar: 10/12/2019 - 23:08

Barcelona ka mposhtur 2 me 1 Interin në Itali për t’ia shuar ëndrrën për kalim të fazës së