Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“E solli i pagabueshmi”/ Artan Hoxha bën postimin e papritur

Postuar: 17/11/2018 - 22:33

Kombëtarja shqiptare mbrëmjen e sotme ka luajtur përballë Skocisë. Fati duket se nuk ka qenë aspak në anën e shqiptarëve, pasi kanë humbur në rezultatin 0-4 për Skocinë.

Lidhur me këtë humbje të turpshme, ka reaguar edhe gazetari i njohur Artan Hoxha.

Postimi:

Tifozet kuqezi te deshperuar shajne Panucin, por mos harroni, e solli “i pagabueshmi” Duka pasi largoi De Biazin...
Dakord, te gjithe fajet i ka Panuci, po ai qe u mendua aq gjate per ta zgjedhur nuk ka hic faj...

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/02/2019 - 07:29

Ai e nisi sezonin me shkëlqim tek Xhenoa dhe tani është bërë ylli i ri i Milanit. Gjashtë gola në pesë ndeshjet luajtura kanë bërë të harrohet shumë shpejt argjentinasi Gonzales Higuain.

Postuar: 21/02/2019 - 07:27

Liga e Kampioneve dhuroi mbrëmë emocione të forta dhe spektakël, ku padyshim kryendeshja Atletiko

Postuar: 21/02/2019 - 07:26

Një nga futbollistët që po bën bujë gjatë ditëve të fundit është sulmuesi Kristal Abazaj, i cili

Postuar: 21/02/2019 - 07:25

Mbrojtësi shkodran, Elseid Hysaj, nuk është e thënë të gjejë qetësi tek Napoli këtë edicion.

Postuar: 21/02/2019 - 07:24

Komisioni i Disiplinës i Federatës Shqiptare të Futbollit vendosi të shqyrtojë fenomenet negative

Postuar: 21/02/2019 - 07:23

Teuta është në vend të dytë për momentin në Kategorinë Superiore.

Postuar: 20/02/2019 - 22:58

 Atletico Madrid ka treguar dhëmbët në ndeshjen e parë të fazës së 1/8-ave të UEFA Champions