BREAKING NEWS

E papritur/ Jep dorëheqjen nënkryetari i Bashkisë Durrës, ja cilit koalicion do t’i bashkohet për zgjedhjet e 25 prillit

E papritur/ Jep dorëheqjen nënkryetari i Bashkisë Durrës, ja
x

Sport

E trishtë/ Ndahet nga jeta papritur trajneri 60-vjeçar (Emri)

E trishtë/ Ndahet nga jeta papritur trajneri 60-vjeçar (Emri)

Trajneri i hendbollit për skuadrën e femrave Podravka, Zlatko Saraçeviç ka ndërruar jetë  menjëherë  pas fitores në derbi ndaj Lokomotivës së Zagrebit me rezultat 32:29, por që rezultoi fatale për trajnerin e njohur.

Këtë lajm e ka publikuar media kroate “24sata.hr” e cila deklaron se Saraçeviç dha një deklaratë për media, dhe gjatë rrugës për në shtëpi ai u sëmur dhe u dërgua me urgjencë në spital me ambulancë dhe thuhet se arresti kardiak ka qenë arsyeja kryesore që çoi në vdekjen e trajnerit të njohur 60-vjeçar.