BREAKING NEWS

I menduar dhe me kokën nga dritarja, kryeministri Rama poston foton nga avioni dhe zbulon lëvizjen e tij të radhës

I menduar dhe me kokën nga dritarja, kryeministri Rama poston foton nga
x

Sport

Edy Reja befason me deklaratën: Për Shqipërinë punoj edhe pa pagesë!

Edy Reja befason me deklaratën: Për Shqipërinë punoj edhe

Trajneri i Shqipërisë, Edy Reja, si duket se ka gjetur akordin përfundimtar me ekipin tonë dhe do të vazhdojë të qëndrojë në krye të skuadrës kuqezi. 74-vjeçari ka gjetur kohë të flasë dhe për mediat shqiptare me A2Neës dhe RTSH që e kanë intervistuar.

 “Unë punoj edhe pa pagesë. Pa u paguar! Është një projekt afatgjatë, mua do të më pëlqente të qëndroja sa më gjatë, por nuk i dihet. Nuk jam më i ri. Nëse jam mirë si tani, vazhdojmë edhe 10 vjet së bashkë. Fillimisht duhet të programojmë dhe më pas të shohim rezultatet dhe si do të luajë skuadra. Ka mjaft punë për t’u bërë”, ka thënë ndër të tjera Reja.