BREAKING NEWS

Frrok Çupi plas ‘BOMBËN’ për Sali Berishën, paralajmëron zhvillime të forta: Jam i bindur. Pas arrestimit të tij do të...

Frrok Çupi plas ‘BOMBËN’ për Sali Berishën,
x
BREAKING NEWS

“Kjo është marrëzi”, Frrok Çupi reagon për ngjarjen e bujshme dhe plas deklaratën e fortë: Po tentojnë të...

“Kjo është marrëzi”, Frrok Çupi reagon
x
BREAKING NEWS

Presidenca në alarm për seancën e shkarkimit, Ilir Meta sulmon Gjykatën Kushtetuese dhe bllokon zgjedhjet vendore

Presidenca në alarm për seancën e shkarkimit, Ilir Meta sulmon
x
BREAKING NEWS

Escobar me agjendë të qartë kundër korrupsionit të politikanëve shqiptarë, shmanget takimi me Ilir Metën, ja kë pritet të takojë

Escobar me agjendë të qartë kundër korrupsionit të
x
BREAKING NEWS

Azgan Haklaj dhe Kreshnik Spahiu: Berisha besëprerë, kërkon murosjen e PD përmes sharlatanëve, ata që i shkojnë pas s’kanë moral të flasin

Azgan Haklaj dhe Kreshnik Spahiu: Berisha besëprerë, kërkon
x
BREAKING NEWS

8 dhjetori, Muharrem Xhafa zbardh prapaskenat: Ja pse Ramiz Alia dërgoi Berishën te studentët, misioni që kishte Saliu dhe si u kthye befas në antikomunist

8 dhjetori, Muharrem Xhafa zbardh prapaskenat: Ja pse Ramiz Alia dërgoi
x
BREAKING NEWS

SHBA bën lëvizjen e papritur para Kuvendit të Berishës

SHBA bën lëvizjen e papritur para Kuvendit të Berishës
x

Sport

Ekzekutohet me armë zjarri atleti i njohur

Ekzekutohet me armë zjarri atleti i njohur

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në Ekuador.

Atleti Alex Quinonez është vrarë nga persona të armatosur. 32-vjeçari është qëlluar për vdekje jashtë një qendre tregtare në qytetin portual të Guayaquil, sapo doli nga një qendër tregtare. Ministria e Sportit e Ekuadorit e bëri të ditur lajmin në një deklaratë në rrjetin e saj në Twitter.

“Sot humbëm një atlet të madh, një person që na bëri të ëndërrojmë, që na emocionoi. Policia Kombëtare ndodhet në vendngjarje dhe autoritetet po kryejnë hetimet përkatëse. Ai do të mbetet përgjithmonë në zemrat e të gjithë ekuadorianëve”, thuhet në Tëitter.

Sipas The Guardian, Quiñónez doli i treti në garën me 200 metra në Kampionatin Botëror të Atletikës në Doha dy vjet më parë dhe fitoi medaljen e bronztë.