BREAKING NEWS

EMRI/ Ngjarje e rëndë në spitalin e Gramshit, pacienti hidhet nga kati i katërt, zbardhen detajet e para

EMRI/ Ngjarje e rëndë në spitalin e Gramshit, pacienti hidhet nga
x
BREAKING NEWS

30 minuta para seancës, Berisha bën lëvizjen e papritur, ja çfarë po ndodh në selinë blu

30 minuta para seancës, Berisha bën lëvizjen e papritur, ja
x
BREAKING NEWS

“Akt kriminal”/ Ish-kryetari socialist i këtij qyteti denoncon Partinë Socialiste: Nuk më lejojnë të...

“Akt kriminal”/ Ish-kryetari socialist i këtij qyteti denoncon
x
BREAKING NEWS

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen
x
BREAKING NEWS

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit më tmerrove

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon "skenarin" e fushatës: Më duket masë joshëse, sepse përballë një kandidati të pushtetshëm mediatikishit...

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon
x
BREAKING NEWS

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i sherrit me dy viktima në Kavajë

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i
x

Sport

“El Clasico” për lojtarin e Interit, Real Madrid sfidon Barcelonën

“El Clasico” për lojtarin e Interit, Real Madrid sfidon

Dyshja e zakonshme spanjolle, Barcelona dhe Real Madrid, gjithmonë kanë qenë rivalë brenda dhe jashtë fushe. Tashmë do të ketë edhe një “El Clasico” në merkato, pasi të dy super klubet e Spanjës janë të interesuara për shërbimet e kroatit të Interit, Marcelo Brozovic.

Barcelona ka qenë më parë e interesuar për Brozovic dhe një shkëmbim me Kessie është përfolur disa herë, por kjo nuk shihet më si një opsion.

Kështu, Barça dhe Reali priten të ofrojnë vetëm para për shërbimet e Brozovic. Interi e vlerëson “trurin” e formacionit me vlerën e 35 milionë euro.