BREAKING NEWS

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë në Shqipëri

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike? Kreshnik Spahiu bën parashikimin e BUJSHËM, zbërthen skenarin e ish-kryeministrit: Do ndodhë në shtator. Uroj që ambasadorja Kim të kuptojë këtë!

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike?
x
BREAKING NEWS

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’, zbulon për herë të parë fundin fatal që e pret Sali Berishën pas shpalljes ‘non grata’: Deklarata e Yuri Kim rrugë shpëtimi për Bashën, ja çfarë pritet

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon
x
BREAKING NEWS

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14 fëmijë shqiptarë që ishin të ngujuar në kampin e ferrit ‘Al Hol’ në Siri, shoqërohen nga Rama dhe Çuçi (VIDEO)

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14
x

Sport

Emocionuese! “Kris, të dua”, Lukaku shënon ndaj Rusisë, golin ia dedikon Eriksenit (VIDEO)

Emocionuese! “Kris, të dua”, Lukaku shënon ndaj

Sulmuesi Romeo Lukaku, shënoi golin e parë për Belgjikën në minutën e 10-të, golë i cili i’a dedikoi shokut të tij tek Interi, Kristian Eriksenit ndërkohë që kishte pësuar më parë një atak kardiak në sfidën Danimarkë-Finlandë.

Duke festuar, 28-vjeçari shkoi tek kamera në anësore duke iu drejtuar me fjalët ”Kris, jam me ty, të dua”.