BREAKING NEWS

Arrestimi i ish-kryebashkiakut, Klodiana Lala zbardh prapaskenat e lëvizjeve të fundit të Dakos: Takoi bashkëpunëtorët me të cilët...

Arrestimi i ish-kryebashkiakut, Klodiana Lala zbardh prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Nga kontrollet te vrojtuesit e plazhit, specialisti zbardh masat e reja ndaj subjekteve bregdetare

Nga kontrollet te vrojtuesit e plazhit, specialisti zbardh masat e reja ndaj
x
BREAKING NEWS

'Benz-i' përplaset 'kokë më kokë' me motorin, ka të plagosur

'Benz-i' përplaset 'kokë më kokë' me
x
BREAKING NEWS

E zë poshtë zetori teksa punonte tokën, humb jetën 55-vjeçari (emri)

E zë poshtë zetori teksa punonte tokën, humb jetën
x
BREAKING NEWS

Kërcet grushti në Tiranë, ka të lënduar

Kërcet grushti në Tiranë, ka të lënduar
x
BREAKING NEWS

Sherri mes dy të miturve në Tiranë, policia del me njoftim urgjent dhe zbardh detajet e rënda

Sherri mes dy të miturve në Tiranë, policia del me njoftim
x
BREAKING NEWS

"U kap kamioni i pandëshkueshmërisë", Klodiana Lala plas 'minën me sahat': Kur u arrestua peshku i madh, SPAK do godasë të tjerë politikanë

"U kap kamioni i pandëshkueshmërisë", Klodiana Lala
x
BREAKING NEWS

Sherr mes të rinjve në Tiranë, dalin detajet e para

Sherr mes të rinjve në Tiranë, dalin detajet e para
x

Sport

“Epoka” Ibrahimovic në Milano nuk mbaron, drejtuesit e “djajve” gati rinovimin për suedezin

“Epoka” Ibrahimovic në Milano nuk mbaron, drejtuesit e

Padyshim një nga ikonat e futbollit botëror, që ende jep kontributin e tij në fushën e blertë është dhe shtatlarit suedez i Milan, Zlatan Ibrahimovic, i cili edhe pse në moshën 41 vjeçare është pranë rinovimit edhe për një vit tjetër me “djajtë” e Milanos.

Sipas mediave italiave, drejtuesit i kanë ofruar Ibras një rinovim 1-vjeçar të kontratës, me sulmuesin që pritet të fitojë nga kontrata rreth 1.5 milionë euro neto në sezonin e ardhshëm, shifër kjo e ngjashme me atë të kontratës aktuale, që suedezi ka në Milanello.

Këtë sezon Ibrahimovic e ka bërë “pothuajse” pushim, teksa pas një dëmtimi që pësoi në fillim të sezonit, “bomberi” suedez ka arritur të sigurojë vetëm 4 ndeshje në Serie A, ku madje arriti të gjente dhe rrugën e rrjetës në disfatën 3 me 1 ndaj Udineses vetëm pak javë më parë.