BREAKING NEWS

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë në Shqipëri

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike? Kreshnik Spahiu bën parashikimin e BUJSHËM, zbërthen skenarin e ish-kryeministrit: Do ndodhë në shtator. Uroj që ambasadorja Kim të kuptojë këtë!

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike?
x
BREAKING NEWS

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’, zbulon për herë të parë fundin fatal që e pret Sali Berishën pas shpalljes ‘non grata’: Deklarata e Yuri Kim rrugë shpëtimi për Bashën, ja çfarë pritet

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon
x
BREAKING NEWS

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14 fëmijë shqiptarë që ishin të ngujuar në kampin e ferrit ‘Al Hol’ në Siri, shoqërohen nga Rama dhe Çuçi (VIDEO)

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14
x

Sport

Euro 2020 / Publikohen formacionet zyrtare të ndeshjes hapëse Itali-Turqi

Euro 2020 / Publikohen formacionet zyrtare të ndeshjes hapëse

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes hapëse të Kampionatit Europian të Futbollit Euro 2020 mes Italisë dhe Turqisë.

Nga sa shihet, të dy trajnerët kanë vendosur të hedhin në fushën e lojës futbollistët më të mirë që kanë në dispozicion, duke mos lënë shumë vende për surpriza.

Euro 2020 / Publikohen formacionet zyrtare të ndeshjes hapëse