BREAKING NEWS

Nuk ka qetësi! Tërmeti shkund Shqipërinë, ja sa ishte magnituda

Nuk ka qetësi! Tërmeti shkund Shqipërinë, ja sa ishte
x
BREAKING NEWS

Arti shqiptar në zi, ndërron jetë poeti dhe shkrimtari i njohur (FOTO+EMRI)

Arti shqiptar në zi, ndërron jetë poeti dhe shkrimtari i njohur
x
BREAKING NEWS

Demokratët morën sot goditjen e madhe, reagon Kreshnik Spahiu dhe bën deklaratën e fortë: Ja pse kjo parti duhet të shkrihet

Demokratët morën sot goditjen e madhe, reagon Kreshnik Spahiu dhe
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e rasteve me Covid në 24 orët e fundit në Shqipëri

Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e rasteve me Covid
x
BREAKING NEWS

“Gërdeci është vrasje masive”/ GJKKO mbylli hetimet për Fatmir Mediun, shpërthen i revoltuar Erion Braçe dhe nuk lë gjë pa thënë: Mos guxoj kush të...(VIDEO)

“Gërdeci është vrasje masive”/ GJKKO mbylli hetimet
x
BREAKING NEWS

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb kohë dhe bën lëvizjen urgjente, del kundër Gjykatës së Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit dhe e paralajmëron

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb
x
BREAKING NEWS

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin
x
BREAKING NEWS

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste pritet të dalë në një konferencë urgjente

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste
x

Sport

Europiani nis me surpriza, një djalë italian puth në buzë vajzën turke, fotoja po bën xhiron e rrjetit

Europiani nis me surpriza, një djalë italian puth në buzë

Dita e sotme është festë në mbarë Italinë e Turqinë, veçanërisht në Romë, aty do luhet ndeshja e parë e Kampionatit Europian mes të kaltërve dhe ballkanasve.

Tifozë të shumtë në Italisë, por edhe të Turqisë kanë shkuar shumë orë më parë pranë stadiumit “Olimpico” dhe po bëjnë aktivitete të ndryshme, duke pritur orën 21:00, kur nis ndeshja.

Atmosfera mes tifozëve është shumë e ngrohtë dhe miqësore, duke mos pasur nevojën për ndërhyrjen e policisë për shmangien e përplasjeve. Për të dyja palët ka dëshirë të madhe për futboll dhe dashuri.

Një djalë italian dhe një vajzë turke janë puthur mes “Piazza del Popolo” dhe i kanë bërë hapjen ideale këtij dueli. Sot në “Olimpico” do jenë 16 mijë tifozë.

Europiani nis me surpriza, një djalë italian puth në buzë