BREAKING NEWS

“Krenar për fitoren e thellë”/ Mjeku i njohur Petrit Vargu që u shkarkua nga detyra jep lajmin fantastik: Së shpejti...

“Krenar për fitoren e thellë”/ Mjeku i njohur Petrit Vargu
x
BREAKING NEWS

Kujt i kalon trualli i Teatrit Kombëtar? Qeveria merr vendimin e menjëhershëm, ja çfarë përcakton VKM-ja

Kujt i kalon trualli i Teatrit Kombëtar? Qeveria merr vendimin e
x
BREAKING NEWS

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Aksidenti tragjik iu merr jetën dy të rinjve. Policia zbardh detajet e rënda

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Aksidenti
x
BREAKING NEWS

SHBA ultimatum për likuidimin e Berishës nga politika, Kim 1 muaj afat Bashës për të spastruar partinë nga mbetja e fundit e komunizmit në Parlamentin e ri

SHBA ultimatum për likuidimin e Berishës nga politika, Kim 1 muaj afat
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Sali Berisha anti-amerikani më i madh në vend, në 30 vite ka pasur vetëm përplasje me Uashingtonin

Kreshnik Spahiu: Sali Berisha anti-amerikani më i madh në vend,
x

Sport

Europiani plot surpriza/ Një i paftuar zbret nga qielli në ndeshjen Francë-Gjermani, parashutisti ulet në fushë (VIDEO)

Europiani plot surpriza/ Një i paftuar zbret nga qielli në ndeshjen

Luhet një nga ndeshjet më të forta të Europianit në “Allianz Arena”, ku Gjermania pret Francën. Një episod i rrallë ka ndodhur disa sekonda para nisjes së ndeshjes.

Një parashutist ka zgjedhur pikërisht fushën e stadiumit të Bayern Munchen për t’u ulur me parashutën e tij dhe për të dhënë një mesazh për pastërtinë e ambientit.

Siç shihet në video gjithçka ka ndodhur kur lojtarët dhe gjyqtarët po vendoseshin në vendet e tyre, teksa ulja nuk ishte më përfektja dhe lojtarët e Gjermanisë shkuan të shohin nëse “pushtuesi i fushës” ishte mirë.