BREAKING NEWS

Nuk ka qetësi! Tërmeti shkund Shqipërinë, ja sa ishte magnituda

Nuk ka qetësi! Tërmeti shkund Shqipërinë, ja sa ishte
x
BREAKING NEWS

Arti shqiptar në zi, ndërron jetë poeti dhe shkrimtari i njohur (FOTO+EMRI)

Arti shqiptar në zi, ndërron jetë poeti dhe shkrimtari i njohur
x
BREAKING NEWS

Demokratët morën sot goditjen e madhe, reagon Kreshnik Spahiu dhe bën deklaratën e fortë: Ja pse kjo parti duhet të shkrihet

Demokratët morën sot goditjen e madhe, reagon Kreshnik Spahiu dhe
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e rasteve me Covid në 24 orët e fundit në Shqipëri

Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e rasteve me Covid
x
BREAKING NEWS

“Gërdeci është vrasje masive”/ GJKKO mbylli hetimet për Fatmir Mediun, shpërthen i revoltuar Erion Braçe dhe nuk lë gjë pa thënë: Mos guxoj kush të...(VIDEO)

“Gërdeci është vrasje masive”/ GJKKO mbylli hetimet
x
BREAKING NEWS

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb kohë dhe bën lëvizjen urgjente, del kundër Gjykatës së Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit dhe e paralajmëron

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb
x
BREAKING NEWS

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin
x
BREAKING NEWS

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste pritet të dalë në një konferencë urgjente

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste
x

Sport

Çfarë ndodh në Sllovaki-Spanjë? EURO2020 plot të papritura, shënohet autogoli i çmendur që po bën xhiron e rrjetit (VIDEO)

Çfarë ndodh në Sllovaki-Spanjë? EURO2020 plot të

Një autogol dhe një gol i shënuar në sekondat e fundit të pjesës së parë e çojnë deri më tani Spanjën në fazën tjetër të europianit.

Portieri i Neëcastle ndali Spanjën të kalonte në avantazh nga penallti. Ai ndaloi sulmuesin Alvaro Morata dhe festoi, por më pas i zhgënjeu shokët e skuadrës me autogolin e shënuar.

Pasi topi u përplas në traversë, ai e devijoi topin si në volejboll drejt e në rrjetë. Komente të shumta kanë vërshuar në rrjetet sociale.

Spanja ka shënuar edhe golin e dytë, me mbrojtësin Aymeric Laporte të Manchester City. Sërish portieri Dubravka ishte protagonist me daljen e tij.