BREAKING NEWS

“Braktisi” Berishën, Agron Duka zbulon pse do të garojë i vetëm në zgjedhje

“Braktisi” Berishën, Agron Duka zbulon pse do të
x
BREAKING NEWS

Rritja e pëlqyeshmërisë për Alibeaj, pedagogia: Ty nuk mundet të të duket Edi Rama një njeri...

Rritja e pëlqyeshmërisë për Alibeaj, pedagogia: Ty nuk
x
BREAKING NEWS

U raportua për atentat, policia zbulon si qëndron e vërteta: Çfarë ndodhi në aksin Tiranë-Lezhë

U raportua për atentat, policia zbulon si qëndron e vërteta:
x
BREAKING NEWS

KQZ kërkon gjobitjen e tre kryebashkiakëve dhe disa zyrtarëve të tjerë (EMRAT)

KQZ kërkon gjobitjen e tre kryebashkiakëve dhe disa zyrtarëve
x
BREAKING NEWS

Aksident me vdekje/ Bie nga skela 53-vjeçari, dalin detajet e para

Aksident  me vdekje/ Bie nga skela 53-vjeçari, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Deputetja e PS ka 'dy fjalë' për patronazhistët

Deputetja e PS ka 'dy fjalë' për patronazhistët
x
BREAKING NEWS

Tronditet Lezha/ Të shtëna me armë zjarri, zbardhen dyshimet e para

Tronditet Lezha/ Të shtëna me armë zjarri, zbardhen dyshimet e
x
BREAKING NEWS

Berisha prezanton kandidatin për zgjedhjet e 14 majit dhe thumbon qeverinë: Kjo qeveri në 8 vite mori borxh 5 miliardë euro

Berisha prezanton kandidatin për zgjedhjet e 14 majit dhe thumbon
x

Sport

Çfarë ndodhi? Drejtori i Al Nassr shpërthen keq ndaj Ronaldos: Pagova 200 mln, di të bëjë vetëm "Siu"

Çfarë ndodhi? Drejtori i Al Nassr shpërthen keq ndaj Ronaldos:

Aventura e Cristiano Ronaldo me skuadrën e Al Nassr po shkon jo në mënyrën e duhur, teksa tashmë kanë nisur dhe kritikat ndaj tij. Eleminimi nga superkupa e Arabisë Saudite bëri që Ronaldo të ishte në qendër të kritikave, madje duke përmendur këtu pagën e lartë të futbollistit 37-vjeçar.

I pari i cili doli kundra portugezit ishte trajneri i Al Nassër Rudi Garcia, i cili pohoi pas ndeshjes se faji për eleminimin ishte i numrit 7. Kjo për faktin se prej tij pritej më shumë, por ndërkohë ky i fundit nuk la gjurmë. Si të mos mjaftonte ajo kritikë e drejtpërdrejt, një tjetër person është shfaqur i pakënaqur ndaj Ronaldos. Bëhet fjalë për një nga pjesetaret e klubit saudit, i cili shfaqet i irrituar me atë çka ndodhi në superkupë.

Më tej, personazhi që ende emri i tij nuk është bërë public ka imituar në mënyrë tallëse festimin e zakonshëm të yllit portugez. Ndër fjalët e tij ai pohon: Kam paguar 200 mln euro për Ronaldon dhe ai di të bëjë vetëm ‘Siu’. Sipas asaj çka raportojnë mediat arabe, trajneri Garcia ka shtuar më tej se Ronaldo nuk do të pensionohet tek Al Nassr, por ndoshta mund të rikthehet sërish ne Evropë.