BREAKING NEWS

E bujshme, gazetarja e njohur e kronikës paralajmëron arrestimin e Monika Kryemadhit dhe Flamur Nokës, ja çfarë po ndodh brenda SPAK

E bujshme, gazetarja e njohur e kronikës paralajmëron arrestimin e
x
BREAKING NEWS

Ja “grushti i madh” amerikan në fytyrën e Sali Berishës, Frrok Çupi rrëfen të pathënat pas propozimit të Argitës si drejtuese e “Rithemelimit”, nga vrasjet nën pushtetin e tij dhe detajet nga nata kur u zgjodh kryetar, si ulërinte e përplaste këmbët mb...

Ja “grushti i madh” amerikan në fytyrën e Sali
x
BREAKING NEWS

SPAK thërret Bardhin për dosjen Olsi Rama, zbardhet mashtrimi i deputetit të Rithemelimit, u paraqit si person në dijeni, jo si denoncues

SPAK thërret Bardhin për dosjen Olsi Rama, zbardhet mashtrimi i
x
BREAKING NEWS

Ja kur pritet që të bëhet rritja e pensioneve këtë vit, ekspertja e ekonomisë zbardh detajet e fundit dhe tregon se shifrat do të jenë më të larta për pensionistët krahasuar me vitin 2021

Ja kur pritet që të bëhet rritja e pensioneve këtë vit,
x
BREAKING NEWS

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali Berishën si Pinoçeti me barelë në burg dhe lidhjet e bashkëshortes së tij me Ervis Martinajn

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali
x
BREAKING NEWS

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe hetimeve ndaj Ballukut, Agaçit dhe Veliajt, pritet rikonfigurimi i plotë i qeverisjes para zgjedhjeve

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi frymëzohet nga Bashkimi Sovjetik, pas reagimit të Evi Kokalarit, vajza e Sali Berishës fshin postimin, Foltorja hyn në fazën e “ngrënies së vetes së vet”

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi
x
BREAKING NEWS

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga SPAK, nga ish-kryeministri, ministra, deputetë e kryebashkiakë dhe zbulon hetimin e sipërmarrësit shqiptar që tentoi t’i krijojë akses mafies ndërkombëtare në vendin tonë, si po blen krimi apartamen...

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga
x

Sport

Çfarë ndodhi në fushën e blertë? Diego Simeone s'i mban nervat, përplaset fizikisht me drejtorin e Dortmund (Video)

Çfarë ndodhi në fushën e blertë? Diego Simeone

Skuadra e Atletico Madrid fitoi 2-1 kundër Dortmundit në ndeshjen e parë çerekfinale të Champions League. Fundi nuk ishte i qetë pasi pati përplasje mes trajnerit Diego Simeone të spanjollëve dhe drejtorit sportiv të miqve, Sebastian Kehl.

Në pjesën e dytë, Emre Can u rrëzua i dëmtuar, por Atletico vazhdoi lojën dhe kundërsulmoi kundër mbrojtjes së Dortmundit, diçka që me sa duket nuk u pëlqeu gjermanëve.

Simeone dhe Kehl u panë më pas duke u përplasur, me trajnerin e Atleticos që e shtyu rivalin e tij dy herë në gjoks para se të ndaheshin. Gjermani duket më i qetë dhe nuk ia kthen me duar, teksa situata u qetësua pas disa sekondash.

Epo, javën që vjen në Dortmund dyshja do takohet sërish për ndeshjen e kthimit dhe kushedi çfarë kanë rezervuar.