BREAKING NEWS

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin e COVID, ja çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë
x

Sport

Çfarë ndodhi? Rudina Magjistari shpërthen në lot në mes të emisionit: Kam humbur...

Çfarë ndodhi? Rudina Magjistari shpërthen në lot në

Gjatë emisionit të djeshëm moderatorja Rudina Magjistari është përlotur teksa ka folur për babain e saj i cili ka humbur jetën.

Në emision ka qenë i ftuar këngëtari Vlashent Sata i cili promovoi këngën e tij më të re ‘Frymë’, dedikuar babait të tij.

Pasi është transmetuar klipi, Magjistari shihet me një shami në dorë dhe e përlotur.

‘Unë e kam humbur babain shumë vite më parë dhe kjo këngë më zgjoi shumë mall’- u shpreh ajo.

Gjatë vijimit të intervistës kur Sata po fliste rreth klipin, Magjistari vazhdoi të përlotej teksa këngëtari përshkruante momentet e fundit me babain e tij.