BREAKING NEWS

Sali Berisha vrasës me damkë, ekzekutori i 4 personave në bulevard pranoi “Live” urdhrin për snajperit dhe eliminimin e kreut të opozitës më 21 janar, SPAK mbyll sytë para krimit të shekulli

Sali Berisha vrasës me damkë, ekzekutori i 4 personave në
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi paralajmëron arrestimin e Sali Berishës, si po thur komplote bashkë me Ilir Metën për të shpëtuar nga prangat, ja “arma” që duan të marrin në duar dhe informacionet tronditëse që ka CIA për “non gratën”

Frrok Çupi paralajmëron arrestimin e Sali Berishës, si po thur
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me armë zjarri në Berat/ Plas sherri mes dy personave në lokal, 55-vjeçari nxjerr armën dhe... (Emrat)

Të shtëna me armë zjarri në Berat/ Plas sherri mes dy
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? Alarmohet Met Rrumbullaku, mbledhje urgjente me vartësit

Çfarë ndodhi? Alarmohet Met Rrumbullaku, mbledhje urgjente me
x
BREAKING NEWS

Ortaku i Vuçiçit i vjen në ndihmë Serbisë, harton projekt Asociacioni për Kosovën dhe e dërgon në Paris e Berlin, anashkalon Uashingtonin e dyerve të mbyllura

Ortaku i Vuçiçit i vjen në ndihmë Serbisë, harton
x
BREAKING NEWS

“Drafti i Ramës për Asocacion një skandal historik”/ Spartak Ngjela shpërthen ndaj kryeministrit: Franca gjithmonë ka qenë kundër territorit shqiptar, ç’ punë ka me...

“Drafti i Ramës për Asocacion një skandal historik”/
x
BREAKING NEWS

Rusët duan mbrojtje në Shqipëri! Ambasada i bën kërkesën e pazakontë policisë shqiptare

Rusët duan mbrojtje në Shqipëri! Ambasada i bën
x
BREAKING NEWS

Kryeministri i Shqipërisë i jep të drejtë Serbisë dhe akuzon Albin Kurtin, irritohen kosovarët dhe kërkojnë shpalljen “non grata” si armik i shqiptarëve për interesat e serbëve

Kryeministri i Shqipërisë i jep të drejtë Serbisë dhe
x

Sport

Çfarë po ndodh në tapetin e gjelbër? Pas Dani Alves, një trajner abuzon seksualisht për dy vite me rradhë 5 të mitura, vendimi fundos të riun

Çfarë po ndodh në tapetin e gjelbër? Pas Dani Alves,

Pas Dani Alves, një tjetër trajner futbolli në Greqi akuzohet si i dyshuari kryesor për abuzimin seksuar nga 5 vajzave të mitura nga 12 deri në 16 vjeçe, pjesë e ekipeve që ai ka drejtuar.

Mediat fqinje raportojnë se ngjarjet kanë ndodhur të paktën nga viti 2009 deri në vitin 2020.

Pasi mbaronte stërvitjen e përbashkët, ai i bindte vajzat e mitura që të kryenin edhe stërvitje individuale me të dhe më pas i merrte ato në shtëpi apo palestrën ku stërviteshin.

Autoritetet greke kanë thënë se trajneri ka abuzuar seksualisht me të paktën 5 vajza, të cilat tashmë kanë arritur moshën madhore.